Ważne informacje

Szanowni Państwo,

Jeżeli dokonali Państwo zakupu biletów na wydarzenie, które zostało odwołane lub przełożone na inny termin, na adres e-mail podany podczas zakupu został Państwu przesłany odpowiedni komunikat. Prosimy o zapoznanie się z nim i postępowanie zgodnie z jego treścią. Informujemy, iż to Organizator podejmuję ostateczną decyzję o odwołaniu lub przeniesieniu wydarzenia na inny termin, a co za tym idzie, o uruchomieniu procedury zwrotu środków. Serwis nie jest umocowany do dokonywania zwrotów bez akceptacji Organizatora.

-----------------------------------------------------------------

Pomocne informacje i najczęściej zadawane pytania:

Moje wydarzenie zostało odwołane, kiedy i w jaki sposób otrzymam zwrot środków?
Zgodnie z art. 15zp ustawy z dnia 31 marca 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw, zwrot środków nastąpi w terminie maksymalnie 180 dni od rozwiązania umowy.

Jednocześnie informujemy, że serwis Bilety24 jest w stałym kontakcie z Organizatorami wydarzeń. Wspólnie dokładamy wszelkich starań, aby zminimalizować powyżej wskazany czas oczekiwania.

Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą, z zastrzeżeniem terminu wskazanego w ustawie.


Moje wydarzenie zostało przełożone na inny termin, z którego nie mogę skorzystać. Czy mogę zwrócić bilety?
Procedura dotycząca zwrotu dla każdego z przełożonych wydarzeń jest ustalana indywidualnie z Organizatorem wydarzenia. Prosimy postępować zgodnie z treścią otrzymanego z serwisu Bilety24 komunikatu.

Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą, z zastrzeżeniem terminu wskazanego w ustawie.

Jednocześnie zachęcamy do wsparcia Organizatorów w tych wyjątkowo trudnych chwilach i pozostawienia biletu na nowy termin wydarzenia. 
-----------------------------------------------------------------
Aktualny wykaz wydarzeń odwołanych i przeniesionych znajduję się poniżej w dwóch tabelach. Aby sprawnie odszukać wydarzenie użyj skrótu klawiszowego CRTL+F i wpisz fragment nazwy tytułu.

ODWOŁANE:

*ostatnia aktualizacja 07.05.2020

DATAGODZ.  TYTUŁMIASTO
05.03.2020    18:00    Tranzytem przez Tanzanię (pokaz w DKF Megaron)    Gorzów Wlkp
05.03.2020    20:00    W labiryncie    Gorzów Wlkp
06.03.2020    16:00    1917    Gorzów Wlkp
06.03.2020    19:00    #BEETHOVEN KONCERT SYMFONICZNY    Gorzów Wlkp
06.03.2020    20:15    PRAWDA    Gorzów Wlkp
07.03.2020    18:00    1917    Gorzów Wlkp
07.03.2020    19:00    Pawbeats Orchestra    Katowice
08.03.2020    12:00    BALET O KAWIE KONCERT FAMILIJNY    Gorzów Wlkp
08.03.2020    15:30    Parasite: wersja czarno-biała    Gorzów Wlkp
08.03.2020    18:00    PRAWDA    Gorzów Wlkp
08.03.2020    19:00    Ewa Farna Interakcja TOUR    Poznań
10.03.2020    19:00    Kino wokół fotografii: Nie mrugaj - Robert Frank    Poznań
10.03.2020    20:45    Sala Samobójców. Hejter    Poznań
11.03.2020    10:30    całodzienne warsztaty choreograficzne z tancerzami CANDOCO DANCE COMPANY (Wielka Brytania)    Poznań
11.03.2020    11:00    MADAGASKAR    Łódź
11.03.2020    15:00    CZWARTA WŁADZA - SENIOR W MUZIE    Poznań
11.03.2020    16:30    PRAWDA    Poznań
11.03.2020    17:30    CÓŻ ZA PIĘKNY DZIEŃ - SENIOR W MUZIE    Poznań
11.03.2020    17:45    SWINGERSI    Ostrzeszów
11.03.2020    18:00    Sala Samobójców. Hejter    Poznań
11.03.2020    18:30    NĘDZNICY    Poznań
11.03.2020    19:00    Bogowie    Opalenica
11.03.2020    19:00    MISTRZOWIE INSTRUMENTALISTYKI. Jubileusz 80-lecia urodzin Profesora Krzysztofa Jakowicza    Warszawa
11.03.2020    19:00    Koncert Radia dla Ciebie - Wśród pieśni Sergiusza Rachmaninowa    Warszawa
11.03.2020    19:15    Jednorożec    Łódź
11.03.2020    19:30    SALA SAMOBÓJCÓW. HEJTER    Ostrzeszów
11.03.2020    20:00    Bad Boy    Buk
11.03.2020    20:00    Nędznicy    Bydgoszcz
11.03.2020    20:00    Lion Shepherd - World On Fire Tour - Encore    Gdańsk
11.03.2020    20:00    NĘDZNICY    Poznań
11.03.2020    20:30    DKF Zamek: Złodziejaszki    Poznań
11.03.2020    20:30    CÓŻ ZA PIĘKNY DZIEŃ    Poznań
12.03.2020    11:00    MADAGASKAR    Łódź
12.03.2020    12:00    ZEMSTA    Warszawa
12.03.2020    16:00    Biały, biały dzień    Bydgoszcz
12.03.2020    16:00    CÓŻ ZA PIĘKNY DZIEŃ    Poznań
12.03.2020    16:00    MATTHIAS I MAXIME    Poznań
12.03.2020    16:00    Spektakl - Sasza i Bałwan    Śrem
12.03.2020    16:00    Parasite    Zakopane
12.03.2020    17:00    POZNAJMY SIĘ JESZCZE RAZ    Poznań
12.03.2020    17:30    Spektakl - Sasza i Bałwan    Śrem
12.03.2020    17:45    SWINGERSI    Ostrzeszów
12.03.2020    18:00    Boże ciało    Gostyń
12.03.2020    18:00    CÓŻ ZA PIĘKNY DZIEŃ    Poznań
12.03.2020    18:00    Sala samobójców. Hejter (eng sub)    Warszawa
12.03.2020    18:15    Sala Samobójców. Hejter    Poznań
12.03.2020    18:15    PRAWDA    Poznań
12.03.2020    18:30    SALA SAMOBÓJCÓW. HEJTER - 2D DUB    Ostrołęka
12.03.2020    18:30    SWINGERSI    Września
12.03.2020    19:00    JESUS CHRIST SUPERSTAR, A. Lloyd Webber, musical    Białystok
12.03.2020    19:00    FOOTLOOSE    Poznań
12.03.2020    19:00    spektakle gościnne CANDOCO DANCE COMPANY (Wielka Brytania) „Face In”, reż. Yasmeen Godder oraz „Hot Mess”, reż. Theo Clinkard    Poznań
12.03.2020    19:00    KŁAMSTEWKO    Poznań
12.03.2020    19:00    Poznański Klub Podróżnika - Pocztówki ze świata - Marek Pindral    Poznań
12.03.2020    19:00    SPOTKANIE AUTORSKIE Z DOROTĄ DANIELEWICZ    Poznań
12.03.2020    19:00    STAN PODGORĄCZKOWY. BIBOBIT/OSIECKA    Poznań
12.03.2020    19:00    Koncert Orkiestry Polskiej Opery Królewskiej - Beethoven    Warszawa
12.03.2020    19:15    Jednorożec    Łódź
12.03.2020    19:30    CHCIAŁBYM NIE BYĆ    Poznań
12.03.2020    19:30    CYGAN W POLSKIM: Życie jest piosenką    Warszawa
12.03.2020    19:30    KOLOR CAFE. PRZEBOJE WŁOSKIE I FRANCUSKIE – RECITAL MICHAŁA BAJORA    Warszawa
12.03.2020    19:30    ZEMSTA    Warszawa
12.03.2020    20:00    Bad Boy    Buk
12.03.2020    20:00    Biały, biały dzień    Bydgoszcz
12.03.2020    20:00    Swingersi    Czarnków
12.03.2020    20:00    Julia Marcell - Skull Echo    Łódź
12.03.2020    20:00    Pendragon - Piekary Śląskie, 12 marca 20:00    Piekary Śląskie
12.03.2020    20:00    NĘDZNICY    Poznań
12.03.2020    20:00    THE FRUITCAKES | Scena na Piętrze | 12.03.20    Poznań
12.03.2020    20:00    365 DNI    Rawicz
12.03.2020    20:15    Parasite    Gostyń
12.03.2020    20:15    SWINGERSI 2D    Ostrołęka
12.03.2020    20:15    BIAŁY, BIAŁY DZIEŃ    Poznań
12.03.2020    20:30    Zenek    Wągrowiec
12.03.2020    21:00    SALA SAMOBÓJCÓW 2: HEJTER    Poznań
12.03.2020    21:00    MONOS    Poznań
12.03.2020    21:00    SWINGERSI    Rabka Zdrój
13.03.2020    11:00    NUTKI PANA KLEKSA    Warszawa
13.03.2020    13:00    Warsztaty czekoladowe | POZNAŃ    Poznań
13.03.2020    15:00    Najswiętsze serce    Jarocin
13.03.2020    16:00    URWIS    Poniatowa
13.03.2020    16:00    ZOO Lato - dni robocze ( marzec - październik )    Poznań
13.03.2020    16:30    Sonic. Szybki jak błyskawica    Jarocin
13.03.2020    16:30    Zew krwi    Wronki
13.03.2020    17:00    EMMA    Szamotuły
13.03.2020    17:00    Sonic. Szybki jak błyskawica    Środa Wielkopolska
13.03.2020    18:00    Sala samobójców : Hejter    Buk
13.03.2020    18:00    SALA SAMOBÓJCÓW. HEJTER    Gołdap
13.03.2020    18:00    SHIRLEY VALENTINE    Leszno
13.03.2020    18:00    Andre Rieu. 70 lat młodości    Opalenica
13.03.2020    18:00    BOŻE CIAŁO    Poniatowa
13.03.2020    18:00    NIEZNANY IMPRESJONIZM Mobilna pracownia graficzna Dwudniowy warsztat druku ślepego dla dorosłych    Poznań
13.03.2020    18:00    NAPRZÓD 3D    Rawicz
13.03.2020    18:00    W lesie dziś nie zaśnie nikt    Śrem
13.03.2020    18:00    Sala samobójców. Hejter    Wągrowiec
13.03.2020    18:15    SALA SAMOBÓJCÓW. HEJTER - 2D DUB    Ostrołęka
13.03.2020    18:30    KRÓLEWNA ŚNIEŻKA I SIEDMIU KRASNOLUDKÓW - 50-lecie spektaklu    Łódź
13.03.2020    18:30    Pendragon - Łódź, 13 marca 20:00 | Festiwal Prog on Days    Łódź
13.03.2020    18:30    CHCIAŁBYM NIE BYĆ    Poznań
13.03.2020    18:30    CÓŻ ZA PIĘKNY DZIEŃ    Poznań
13.03.2020    18:30    W lesie dziś nie zaśnie nikt    Warszawa
13.03.2020    18:35    Swingersi    Wronki
13.03.2020    19:00    JESUS CHRIST SUPERSTAR, A. Lloyd Webber, musical    Białystok
13.03.2020    19:00    [A] KONCERT SYMFONICZNY, SZANSA NA SUKCES, KONCERT DYPLOMANTÓW UMFC FILII W BIAŁYMSTOKU    Białystok
13.03.2020    19:00    MAHLER I JEGO CZAS    Bydgoszcz
13.03.2020    19:00    Bydgoska Akademia Jazzu - vol. 11    Bydgoszcz
13.03.2020    19:00    Wirtuozeria i klasyczne piękno    Gdańsk
13.03.2020    19:00    SEN NOCY LETNIEJ    Gdańsk
13.03.2020    19:00    WŁASNY PUNKT SŁYSZENIA KONCERT KAMERALNY    Gorzów Wlkp
13.03.2020    19:00    WIATR ODNOWY    Jelenia Góra
13.03.2020    19:00    Pół na pół Piotr Szwedes Piotr Polk    Koziegłowy
13.03.2020    19:00    Koncert Symfoniczny 13.03.20    Łódź
13.03.2020    19:00    Lolita    Łódź
13.03.2020    19:00    Kurnik Impro W piątek 13-stego też może być śmiesznie! - impowizacje kabaretowe    Opalenica
13.03.2020    19:00    FOOTLOOSE    Poznań
13.03.2020    19:00    135. KONCERT TARGOWY,    Poznań
13.03.2020    19:00    Wizja Lokalna + gość specjalny – Grzegorz Kupczyk    Poznań
13.03.2020    19:00    RODZINA / Circus Ferus    Poznań
13.03.2020    19:00    CHÓR SIEROT / TEATR KTO    Poznań
13.03.2020    19:00    Ania Nowak, FAST LOVE    Poznań
13.03.2020    19:00    SALA SAMOBÓJCÓW. HEJTER    Szamotuły
13.03.2020    19:00    W lesie dziś nie zaśnie nikt    Środa Wielkopolska
13.03.2020    19:00    Edyp Tyran - PROMOCJA    Toruń
13.03.2020    19:00    Stand up - Skiba ciągle na wolności    Trzebnica
13.03.2020    19:00    Borys Godunow    Warszawa
13.03.2020    19:00    Jak się kochamy w domu?    Warszawa
13.03.2020    19:00    Bad Boys for Life    Wągrowiec
13.03.2020    19:15    Sala samobójców. Hejter    Czarnków
13.03.2020    19:15    Wykapany zięć    Łódź
13.03.2020    19:15    Winny    Łódź
13.03.2020    19:30    KOMEDA SYMFONICZNIE Leszek Kułakowski Quartet    Kalisz
13.03.2020    19:30    NOSPR / Domingo Hindoyan / Karen Gomyo / S2    Katowice
13.03.2020    19:30    KLAPS! 50 TWARZY GREYA    Warszawa
13.03.2020    19:30    MAMINSZYMEK    Warszawa
13.03.2020    19:30    Koncert symfoniczny 13.03.2020 g. 19:30    Warszawa
13.03.2020    19:31    W lesie dziś nie zaśnie nikt    Rypin
13.03.2020    20:00    BAD BOY    Poniatowa
13.03.2020    20:00    W LESIE DZIŚ NIE ZAŚNIE NIKT    Rawicz
13.03.2020    20:00    POSZUKIWANY, POSZUKIWANA    Zakopane
13.03.2020    20:00    Dezerter    Żnin
13.03.2020    20:15    Sala Samobójców.Hejter    Gostyń
13.03.2020    20:15    SWINGERSI 2D    Ostrołęka
13.03.2020    20:15    Sala samobójców. Hejter    Śrem
13.03.2020    20:15    Sala samobójców. Hejter    Września
13.03.2020    20:30    DWIE DROGI    Poznań
13.03.2020    20:30    CÓŻ ZA PIĘKNY DZIEŃ    Poznań
13.03.2020    20:30    W lesie dziś nie zaśnie nikt    Wągrowiec
13.03.2020    20:30    Sala samobójców. Hejter    Wronki
13.03.2020    20:40    W LESIE DZIŚ NIE ZAŚNIE NIKT - 2D    Ostrołęka
13.03.2020    20:45    ZDRAJCA    Poznań
13.03.2020    21:00    W lesie dziś nie zaśnie nikt    Środa Wielkopolska
13.03.2020    21:15    IMPRO Atak! Show    Łódź
13.03.2020    21:15    W LESIE DZIŚ NIE ZAŚNIE NIKT    Szamotuły
14.03.2020    10:00    Plac zabaw    Łódź
14.03.2020    11:00    Warsztat Odkrywcy Muzyki 4-5    Łódź
14.03.2020    11:00    Strefa Zabawy Wiosenka w piosenkach    Poznań
14.03.2020    11:00    WESOŁY RYJEK    Poznań
14.03.2020    11:00    PORANEK RODZINNY    Poznań
14.03.2020    11:01    Warsztat Odkrywcy Muzyki 5-6    Łódź
14.03.2020    11:02    Warsztat Odkrywcy Muzyki 7-8    Łódź
14.03.2020    12:00    Salon Poezji / Emilia Krakowska    Poznań
14.03.2020    12:00    Poranek dla dzieci: Basia    Poznań
14.03.2020    12:00    Poranek filozoficzny    Warszawa
14.03.2020    12:30    Odkrywcy Muzyki Koncert 2019/20    Łódź
14.03.2020    13:00    WESOŁY RYJEK    Poznań
14.03.2020    14:00    Warsztaty czekoladowe | TORUŃ    Toruń
14.03.2020    14:30    Dreamland. Film dokumentalny o Macieju Berbece (eng sub)    Warszawa
14.03.2020    15:00    WIELKANOC W SZTUCE    Poznań
14.03.2020    15:00    WARSZTATY MUZYCZNE „PIĘĆ TAŃCZĄCYCH ZWIERZĄT” - Dzieciaki na Piętrze 2020    Poznań
14.03.2020    15:00    Sonic. Szybki jak błyskawica    Środa Wielkopolska
14.03.2020    16:00    QUEEN SYMFONICZNIE    Gorzów Wlkp
14.03.2020    16:00    Dżentelmeni    Gorzów Wlkp
14.03.2020    16:00    Proszę słonia    Lublin
14.03.2020    16:00    Wykapany zięć    Łódź
14.03.2020    16:00    URWIS    Poniatowa
14.03.2020    16:00    TEATR FRAKTAL „POMELO JEST ZAKOCHANY” - Dzieciaki na Piętrze 2020    Poznań
14.03.2020    16:00    ZOO Lato - sobota, niedziela i święta ( marzec - październik )    Poznań
14.03.2020    16:00    TANGO    Tarnów
14.03.2020    16:30    Zew krwi    Wronki
14.03.2020    17:00    Jak zostałam wiedźmą - Premiera    Łódź
14.03.2020    17:00    Bogom nocy równi    Łódź
14.03.2020    17:00    MAREK DYJAK-PIĘKNY INSTALATOR- NwD    Ostrołęka
14.03.2020    17:00    FOOTLOOSE    Poznań
14.03.2020    17:00    WARSZTATY MUZYCZNE „PIĘĆ TAŃCZĄCYCH ZWIERZĄT” - Dzieciaki na Piętrze 2020    Poznań
14.03.2020    17:00    NAJPIĘKNIEJSZE MELODIE ŚWIATA    Toruń
14.03.2020    17:00    CHAMLET - MONOLOG PARODYSTY    Warszawa
14.03.2020    17:55    THE MET OPERA 2019-20: Holender tułacz    Poznań
14.03.2020    18:00    Dżentelmeni    Buk
14.03.2020    18:00    SEN NOCY LETNIEJ    Gdańsk
14.03.2020    18:00    Lodowisko Spodek    Katowice
14.03.2020    18:00    WILKI - NIEBIESKA TRASA    Kielce
14.03.2020    18:00    Pierścionek    Kraków
14.03.2020    18:00    SHIRLEY VALENTINE    Leszno
14.03.2020    18:00    HOLENDER TUŁACZ MET HD    Łódź
14.03.2020    18:00    Albion / Millenium - Łódź, 14 marca 21:00 | Festiwal Prog on Days    Łódź
14.03.2020    18:00    KALEJDOSKOP BARW POLSKI – PZLPiT „Mazowsze” im. T. Sygietyńskiego    Otrębusy
14.03.2020    18:00    BOŻE CIAŁO    Poniatowa
14.03.2020    18:00    GEOMETRIA    Poznań
14.03.2020    18:00    W lesie dziś nie zaśnie nikt    Śrem
14.03.2020    18:00    Koncert symfoniczny 14.03.2020 g. 18:00    Warszawa
14.03.2020    18:00    Sala samobójców. Hejter    Wągrowiec
14.03.2020    18:35    Swingersi    Wronki
14.03.2020    18:45    CO PRZYNIESIE JUTRO    Poznań
14.03.2020    18:45    SWINGERSI    Rabka Zdrój
14.03.2020    19:00    JESUS CHRIST SUPERSTAR, A. Lloyd Webber, musical    Białystok
14.03.2020    19:00    Recital fortepianowy-Alexei Melnikov    Gdańsk
14.03.2020    19:00    ŚWIĘTY PATRYK U ŚWIĘTEGO JANA: Widowisko EACHTRA – Celtycka Podróż    Gdańsk
14.03.2020    19:00    Teatr w Blokowisku Boże mój!    Gdańsk
14.03.2020    19:00    I tak nikt mi nie uwierzy    Gniezno
14.03.2020    19:00    QUEEN SYMFONICZNIE    Gorzów Wlkp
14.03.2020    19:00    Ja, Maria Curie    Lublin
14.03.2020    19:00    Panny z wilka - XXVI MFSPiN    Łódź
14.03.2020    19:00    Lolita    Łódź
14.03.2020    19:00    JazZamek #30 Stanisław Słowiński - Visions    Poznań
14.03.2020    19:00    EASTERN    Poznań
14.03.2020    19:00    BROMANCE / Michał Przybyła, Dominik Więcek    Poznań
14.03.2020    19:00    Troja(n)    Poznań
14.03.2020    19:00    MISTER BARAŃCZAK    Poznań
14.03.2020    19:00    KONIUGACJE Czesław Mozil    Rawicz
14.03.2020    19:00    W lesie dziś nie zaśnie nikt    Środa Wielkopolska
14.03.2020    19:00    Edyp Tyran - PROMOCJA    Toruń
14.03.2020    19:00    Borys Godunow    Warszawa
14.03.2020    19:00    Jak się kochamy w domu?    Warszawa
14.03.2020    19:00    Koncert Polskiej Orkiestry Sinfonia Iuventus - Z ziemi włoskiej do polskiej    Warszawa
14.03.2020    19:15    Wykapany zięć    Łódź
14.03.2020    19:15    Winny    Łódź
14.03.2020    19:30    AUKSO feat. L.U.C.    Katowice
14.03.2020    19:30    DWIE DROGI    Poznań
14.03.2020    19:30    Nie jest nam tak źle, ani nie jest to takie straszne    Poznań
14.03.2020    19:30    KLAPS! 50 TWARZY GREYA    Warszawa
14.03.2020    20:00    Sala Samobójców. Hejter    Chodzież
14.03.2020    20:00    Zimna wojna    Opalenica
14.03.2020    20:00    BAD BOY    Poniatowa
14.03.2020    20:00    Koncert Robin & Tokłowicz International Quintet    Wągrowiec
14.03.2020    20:01    W lesie dziś nie zaśnie nikt    Rypin
14.03.2020    20:15    SWINGERSI 2D    Ostrołęka
14.03.2020    20:15    NĘDZNICY    Poznań
14.03.2020    20:15    SALA SAMOBÓJCÓW. HEJTER    Rabka Zdrój
14.03.2020    20:15    Sala samobójców. Hejter    Śrem
14.03.2020    20:15    Sala samobójców. Hejter    Września
14.03.2020    20:30    Sala samobójców : Hejter    Buk
14.03.2020    20:30    W LESIE DZIŚ NIE ZAŚNIE NIKT    Gołdap
14.03.2020    20:30    BIAŁY, BIAŁY DZIEŃ    Poznań
14.03.2020    20:30    W lesie dziś nie zaśnie nikt    Wągrowiec
14.03.2020    20:30    Sala samobójców. Hejter    Wronki
14.03.2020    20:40    W LESIE DZIŚ NIE ZAŚNIE NIKT - 2D    Ostrołęka
14.03.2020    21:15    IMPRO Atak! Koncert Życzeń    Łódź
14.03.2020    21:15    W LESIE DZIŚ NIE ZAŚNIE NIKT    Szamotuły
14.03.2020    21:45    W lesie dziś nie zaśnie nikt    Czarnków
15.03.2020    10:30    LEN // spektakl // TEATR ATOFRI    Poznań
15.03.2020    11:00    OPERA NA START    Gdańsk
15.03.2020    11:00    SeZamkowy Teatr CZUŁY DOMEK'    Poznań
15.03.2020    11:00    WESOŁY RYJEK    Poznań
15.03.2020    11:00    Niedziela w teatrze    Toruń
15.03.2020    11:00    Poranek dla Małych Melomanów 15.03.2020 g. 11:00    Warszawa
15.03.2020    11:01    POMPOSA I ...    Gdańsk
15.03.2020    12:00    Koncert Familijny - Krecik    Gdańsk
15.03.2020    12:00    Proszę słonia    Lublin
15.03.2020    12:00    NIEBIESKI PIESEK- GdR    Ostrołęka
15.03.2020    12:00    Poranek dla dzieci: Basia 2    Poznań
15.03.2020    12:00    PETTSON I FINDUS - WIELKA WYPROWADZKA - DZIECIAKI DO KINA    Poznań
15.03.2020    12:00    LEN // spektakl // TEATR ATOFRI    Poznań
15.03.2020    12:00    SALON POEZJI: Ernest Bryll    Warszawa
15.03.2020    12:00    TELEMANN CONCERTI PER QUATRO VIOLINI    Warszawa
15.03.2020    12:30    Krakowski Salon Poezji w Łodzi    Łódź
15.03.2020    12:30    Krakowski Salon Poezji w Łodzi    Łódź
15.03.2020    12:30    Mama, tata, teatr i ja: Psie serce. Teatr Krokodyl    Tarnowo Podgórne
15.03.2020    13:00    OPERA NA START    Gdańsk
15.03.2020    13:00    WESOŁY RYJEK    Poznań
15.03.2020    13:30    LEN // spektakl // TEATR ATOFRI    Poznań
15.03.2020    14:00    Wystawa na ekranie: Ja, Claude Monet    Bydgoszcz
15.03.2020    14:00    SONIC. SZYBKI JAK BŁYSKAWICA 2D DUB    Ostrołęka
15.03.2020    14:00    Popołudnie dla Małych Melomanów 15.03.2020 g. 14:00    Warszawa
15.03.2020    14:30    Najswiętsze serce    Jarocin
15.03.2020    14:30    Gang zwierzaków    Rypin
15.03.2020    15:00    Tydzień nie dłużej    Łódź
15.03.2020    15:00    BLUE NOTE RECORDS: BEYOND THE NOTES    Poznań
15.03.2020    15:00    SPEKTAKL ODWOŁANY Dzieciaki w Tramwajarzu | „Wiosenna przygoda” TeatRyle    Poznań
15.03.2020    15:00    Michał Anioł. Miłość i śmierć    Wągrowiec
15.03.2020    15:30    Boże Ciało    Wągrowiec
15.03.2020    16:00    Jak zostałam wiedźmą    Łódź
15.03.2020    16:00    Lolita    Łódź
15.03.2020    16:00    DWOJE NA HUŚTAWCE - GOŚCINNIE    Poznań
15.03.2020    16:00    Bayala i ostatni smok    Śrem
15.03.2020    16:00    TANGO    Tarnów
15.03.2020    16:00    ZABAWA    Warszawa
15.03.2020    17:00    Swingersi    Barlinek
15.03.2020    17:00    SEN NOCY LETNIEJ    Gdańsk
15.03.2020    17:00    Paskudy. UglyDolls    Opalenica
15.03.2020    17:00    Nana w towarzystwie słynnych kurtyzan - spotkanie z M. Orzeszyną    Poznań
15.03.2020    17:00    ,,Dźwięków Moc! - koncert relaksacyjny na misy i gongi, GraMis    Poznań
15.03.2020    17:00    Światła wielkiego miasta - pokaz z muzyką na żywo    Warszawa
15.03.2020    17:00    To już 200 lat...    Warszawa
15.03.2020    17:00    Bad Boys for Life    Wągrowiec
15.03.2020    18:00    JESUS CHRIST SUPERSTAR, A. Lloyd Webber, musical    Białystok
15.03.2020    18:00    Oficer i szpieg    Chodzież
15.03.2020    18:00    I tak nikt mi nie uwierzy    Gniezno
15.03.2020    18:00    Orkiestra Muzyki Nowej / Michele Marelli / Nowe brzmienie klarnetu    Katowice
15.03.2020    18:00    MONIKA MARIOTTI „SPAGHETTI POLONEZE”    Kielce
15.03.2020    18:00    MADAMA BUTTERFLY    Łódź
15.03.2020    18:00    BOŻE CIAŁO    Poniatowa
15.03.2020    18:00    Wizje ulotne koncert Orkiestry Amadeus    Poznań
15.03.2020    18:00    Troja(n)    Poznań
15.03.2020    18:00    GEOMETRIA    Poznań
15.03.2020    18:00    Jojo Rabbit    Przeźmierowo
15.03.2020    18:00    W lesie dziś nie zaśnie nikt    Śrem
15.03.2020    18:00    Sala samobójców. Hejter    Wągrowiec
15.03.2020    18:15    SALA SAMOBÓJCÓW. HEJTER - 2D DUB    Ostrołęka
15.03.2020    18:30    Tydzień nie dłużej    Łódź
15.03.2020    18:35    Swingersi    Wronki
15.03.2020    18:45    Nędznicy    Gorzów Wlkp
15.03.2020    19:00    Recital Mistrzowski - Jakub Jakowicz - skrzypce, Łukasz Chrzęszczyk - fortepian    Lusławice
15.03.2020    19:00    Panny z wilka - XXVI MFSPiN    Łódź
15.03.2020    19:00    Hamlet - XXVI MFSPiN    Łódź
15.03.2020    19:00    Bogom nocy równi    Łódź
15.03.2020    19:00    DWOJE NA HUŚTAWCE - GOŚCINNIE    Poznań
15.03.2020    19:00    Wójciński / Szmańda Quartet    Poznań
15.03.2020    19:00    ,,Dźwięków Moc! - koncert relaksacyjny na misy i gongi, GraMis    Poznań
15.03.2020    19:00    MISTER BARAŃCZAK    Poznań
15.03.2020    19:00    Jagodziński Trio & Agnieszka Wilczyńska „Tribute to Komeda”    Szamotuły
15.03.2020    19:00    Edyp Tyran - PROMOCJA    Toruń
15.03.2020    19:00    Borys Godunow    Warszawa
15.03.2020    19:00    Nędznicy (Les Miserables) - polish and english subtitles    Warszawa
15.03.2020    19:15    Winny    Łódź
15.03.2020    19:30    DWIE DROGI    Poznań
15.03.2020    19:30    Nie jest nam tak źle, ani nie jest to takie straszne    Poznań
15.03.2020    20:00    Sala samobójców. Hejter    Czarnków
15.03.2020    20:00    Kler    Opalenica
15.03.2020    20:00    KINO W CIEMNO    Poznań
15.03.2020    20:00    ENCHANTED HUNTERS | Scena na Piętrze | 15.03.20    Poznań
15.03.2020    20:15    SWINGERSI 2D    Ostrołęka
15.03.2020    20:15    Sala samobójców. Hejter    Śrem
15.03.2020    20:15    Sala samobójców. Hejter    Września
16.03.2020    11:00    Alicja w krainie czarów    Poznań
16.03.2020    11:15    Koncert Edukacyjny - Dźwięki z ekranu (Oglądaj lektury!)    Gdańsk
16.03.2020    14:00    PAN JOWIALSKI    Warszawa
16.03.2020    16:00    Warsztaty z wilkiem    Śrem
16.03.2020    17:30    RUBINOWE GODY - GOŚCINNIE    Poznań
16.03.2020    17:30    Warsztaty z wilkiem    Śrem
16.03.2020    18:00    Sala samobójców : Hejter    Buk
16.03.2020    18:00    KONCERT DYPLOMANTÓW SZKOŁY BALETOWEJ    Gdańsk
16.03.2020    18:00    NIE MA NAS W DOMU- DKF    Ostrołęka
16.03.2020    18:00    Alicja w krainie czarów    Poznań
16.03.2020    18:00    Poznaj teatr - zwiedzanie teatru    Toruń
16.03.2020    19:00    Wiener Café. Miniatury skrzypcowe Fritza Kreislera    Warszawa
16.03.2020    19:00    Sokół z masłem orzechowym    Wągrowiec
16.03.2020    19:30    PAN JOWIALSKI    Warszawa
16.03.2020    20:00    DIEGO - DKF    Ostrołęka
16.03.2020    20:15    RUBINOWE GODY - GOŚCINNIE    Poznań
16.03.2020    20:15    Sala samobójców. Hejter    Śrem
16.03.2020    20:30    Dżentelmeni    Buk
17.03.2020    11:00    Szalone nożyczki    Łódź
17.03.2020    17:00    FOKUS: FIXING THE FUTURE - PRZYSZŁE ŚWIATY | SHORT WAVES 2020    Poznań
17.03.2020    18:00    Dżentelmeni    Buk
17.03.2020    18:00    EACHTRA – CELTYCKA PODROŻ widowisko multimedialne (zespół Jig Reel Maniacs taniec Tuatha & Ellorien)    Poznań
17.03.2020    19:00    Kamil Pacholec    Kielce
17.03.2020    19:00    Koncert Muzyki Kameralnej 17.03.20    Łódź
17.03.2020    19:00    SHORT WAVES FESTIVAL | WYDARZENIE OTWARCIA KINO FORMA: Sharp and Honest    Poznań
17.03.2020    19:00    Być jak Thelma i Louise, czyli w stronę Meksyku    Toruń
17.03.2020    19:00    Koncert kameralny 17.03.2020 g. 19:00    Warszawa
17.03.2020    19:00    Bad Boys for Life    Wągrowiec
17.03.2020    19:30    JazzKLUB / Jim Black’s AlasNoAxis    Katowice
17.03.2020    19:30    Kłamstewko    Śrem
17.03.2020    19:30    Oni    Warszawa
17.03.2020    19:30    SŁONECZNA LINIA    Warszawa
17.03.2020    19:30    Ondyna (eng subtitles) + spotkanie z twórcami    Warszawa
17.03.2020    20:00    EASTERN - DKF    Poznań
17.03.2020    20:15    Sala Samobójców.Hejter    Gostyń
17.03.2020    20:30    Sala samobójców : Hejter    Buk
17.03.2020    20:45    DANCES WITH CAMERA I | SHORT WAVES 2020    Poznań
17.03.2020    22:00    SHORT WAVES FESTIVAL 2020-HITY FESTIWALI I    Poznań
18.03.2020    11:00    Szalone nożyczki    Łódź
18.03.2020    11:00    BBB środa 0-1    Łódź
18.03.2020    12:00    BBB środa 1-3    Łódź
18.03.2020    15:00    PRAWDA - SENIOR W MUZIE    Poznań
18.03.2020    16:00    Short Waves 2020: Konkurs Polski I    Poznań
18.03.2020    16:00    DANCE FILM FROM CANADA: QUARTIERS DANSES | SHORT WAVES 2020    Poznań
18.03.2020    18:00    Koncert Uczniów ZSM im. S.Moniuszki w Łodzi    Łódź
18.03.2020    18:15    FOKUS: LIBAN - SHE LEADS AGAINST THE CURRENT | SHORT WAVES 2020    Poznań
18.03.2020    18:30    Short Waves 2020: International Competition I: New Life    Poznań
18.03.2020    19:00    EWA POBŁOCKA RECITAL    Bydgoszcz
18.03.2020    19:00    Chasing the Breath    Poznań
18.03.2020    19:00    ,,Koncert relaksacyjny na misy i gongi w Grocie Solnej Galos, GraMis    Poznań
18.03.2020    19:00    Testament Marii - Colm Tóibín    Toruń
18.03.2020    19:00    KONCERT SYMFONICZNY (dyr. Paweł Przytocki)    Warszawa
18.03.2020    19:15    Wykapany zięć    Łódź
18.03.2020    19:15    Pierwszy krzyk - Czeskie środy (mała sala)    Warszawa
18.03.2020    19:30    Kodo One Earth Tour 2020: Legacy Europe Tour    Katowice
18.03.2020    19:30    Oni    Warszawa
18.03.2020    19:30    SŁONECZNA LINIA    Warszawa
18.03.2020    20:00    Mariusz Kwaśniewski na żywo w Blue Note vol. 21: Mist, Djibril    Poznań
18.03.2020    20:15    RUN CAMINO    Poznań
18.03.2020    20:30    DKF Zamek: Nasza młodsza siostra    Poznań
18.03.2020    20:30    DANCES WITH CAMERA II | SHORT WAVES 2020    Poznań
18.03.2020    21:00    Short Waves 2020: International Competition II: Together Forever    Poznań
18.03.2020    22:00    SHORT WAVES FESTIVAL 2020-HITY FESTIWALI II    Poznań
19.03.2020    11:00    Szalone nożyczki    Łódź
19.03.2020    14:00    Short Waves 2020: International Competition II: Together Forever    Poznań
19.03.2020    16:00    SPOTLIGHT: TOMASZ POPAKUL | SHORT WAVES 2020    Poznań
19.03.2020    16:30    Short Waves 2020: International Competition I: New Life    Poznań
19.03.2020    18:00    Najświętsze serce    Gostyń
19.03.2020    18:00    SZALONE NOŻYCZKI    Leszno
19.03.2020    18:00    Koncert Szkolny ZSM im.St. Moniuszki    Łódź
19.03.2020    18:15    FOKUS: LIBAN - THE SURREAL REALITY | SHORT WAVES 2020    Poznań
19.03.2020    18:30    AIDA    Łódź
19.03.2020    18:30    MISS SAIGON    Łódź
19.03.2020    18:30    Short Waves 2020: International Competition III: Mixed Feelings    Poznań
19.03.2020    19:00    JESUS CHRIST SUPERSTAR, A. Lloyd Webber, musical    Białystok
19.03.2020    19:00    ETHNIESY 8. - Duet Michał Górczyński / Buba Badjie Kuyateh / Polmuz    Bydgoszcz
19.03.2020    19:00    Historia przemocy    Gniezno
19.03.2020    19:00    Churchill    Opalenica
19.03.2020    19:00    NINE    Poznań
19.03.2020    19:00    Short Waves 2020: Konkurs Polski I    Poznań
19.03.2020    19:00    BRACIA KARAMAZOW    Tarnów
19.03.2020    19:15    Wykapany zięć    Łódź
19.03.2020    19:30    NOSPR kameralnie    Katowice
19.03.2020    19:30    Oni    Warszawa
19.03.2020    19:30    OSZUŚCI    Warszawa
19.03.2020    19:30    ŻEBY NIE BYŁO ŚLADÓW    Warszawa
19.03.2020    19:30    Spotkanie Passion4travel.org - premiera filmu Niech To Szlak    Warszawa
19.03.2020    20:00    Sala Samobójców. Hejter    Chodzież
19.03.2020    20:00    Najświętsze serce    Gostyń
19.03.2020    20:45    Obraz pożądania - pokaz przedpremierowy    Warszawa
19.03.2020    21:00    Short Waves 2020: Konkurs Polski II    Poznań
19.03.2020    22:00    SHORT WAVES FESTIVAL 2020-HORROR SHORTS    Poznań
20.03.2020    10:00    IN TOUCH / ALCHEMIA SNU    Gorzów Wlkp
20.03.2020    11:30    Koncert Symfoniczny dla dzieci Ad@gio w zwierzyńcu    Wałbrzych
20.03.2020    12:00    ŻEBY NIE BYŁO ŚLADÓW    Warszawa
20.03.2020    15:30    Short Waves 2020: International Competition III: Mixed Feelings    Poznań
20.03.2020    17:00    ETHNIESY 8. - Marala Trio (PIERWSZY KONCERT)    Bydgoszcz
20.03.2020    17:00    Naprzód    Środa Wielkopolska
20.03.2020    17:45    SWINGERSI    Oleśnica
20.03.2020    18:00    SZALONE NOŻYCZKI    Leszno
20.03.2020    18:00    SWINGERSI    Rawicz
20.03.2020    18:30    ETHNIESY 8. - Radical Polish Ansambl / Lumpeks / Opla    Bydgoszcz
20.03.2020    18:30    MISS SAIGON    Łódź
20.03.2020    18:30    Short Waves 2020: International Competition IV: This is Goodbye    Poznań
20.03.2020    19:00    JESUS CHRIST SUPERSTAR, A. Lloyd Webber, musical    Białystok
20.03.2020    19:00    [A] KONCERT SYMFONICZNY, TRZY DEDYKACJE, NIEPOWTARZALNY DŹWIĘK OBOJU    Białystok
20.03.2020    19:00    WIRTUOZOWSKI PAGANINI    Bydgoszcz
20.03.2020    19:00    Grupa MoCarta: WŚRÓD GWIAZD, CZYLI HISTORIA MUZYKI WG GRUPY MOCARTA    Czarnków
20.03.2020    19:00    Muzyka znad Dunaju    Gdańsk
20.03.2020    19:00    POŁAWIACZE PEREŁ    Gdańsk
20.03.2020    19:00    Historia przemocy    Gniezno
20.03.2020    19:00    ALCHEMIA SNU KONCERT SYMFONICZNY    Gorzów Wlkp
20.03.2020    19:00    W lesie dziś nie zaśnie nikt    Jarocin
20.03.2020    19:00    WIELKIE OSOBOWOŚCI - WŁOSKIE INSPIRACJE    Jelenia Góra
20.03.2020    19:00    Koncert Symfoniczny 20.03.20    Łódź
20.03.2020    19:00    Boeing, Boeing    Łódź
20.03.2020    19:00    Złodziej    Łódź
20.03.2020    19:00    Andrzej Lajborek - Okudżawa i nie tylko...    Opalenica
20.03.2020    19:00    Koncert Opalenickiej Orkiestry Dętej i Opalenickiej Grupy Wokalnej    Opalenica
20.03.2020    19:00    Na Dwa Fortepiany    Płock
20.03.2020    19:00    NINE    Poznań
20.03.2020    19:00    BARON MUNCHHAUSEN    Poznań
20.03.2020    19:00    BEETHOVEN NASZ WSPÓŁCZESNY    Poznań
20.03.2020    19:00    KONKURS POLSKICH FILMÓW EKSPERYMENTALNYCH | SHORT WAVES 2020    Poznań
20.03.2020    19:00    PRZYJĘCIE DLA GŁUPCA    Poznań
20.03.2020    19:00    Symfoniczny powiew wiosny    Toruń
20.03.2020    19:00    Jojo Rabbit    Wągrowiec
20.03.2020    19:15    Taniec albatrosa    Łódź
20.03.2020    19:15    Kobro    Łódź
20.03.2020    19:30    OSZUŚCI    Warszawa
20.03.2020    19:30    ŻEBY NIE BYŁO ŚLADÓW    Warszawa
20.03.2020    19:30    Koncert symfoniczny 20.03.2020 g.19:30    Warszawa
20.03.2020    19:45    SALA SAMOBÓJCÓW. HEJTER    Oleśnica
20.03.2020    20:00    SWINGERSI    Poniatowa
20.03.2020    20:00    LOR | Scena na Piętrze | 20.03.20    Poznań
20.03.2020    20:00    SALA SAMOBÓJCÓW. HEJTER    Rawicz
20.03.2020    20:00    Loża Kopernika - program 7.    Toruń
20.03.2020    20:00    Swingersi    Wągrowiec
20.03.2020    20:00    KARNET trzydniowy WąbJAZZno Festiwal Jazzowy w Wąbrzeźnie 2020    Wąbrzeźno
20.03.2020    20:00    Wąbjazzno Anita Łazińska Quintet    Wąbrzeźno
20.03.2020    20:30    PREMIERA: LUDZIE SWOBODNI W ŚWIETLE BADAŃ EMPIRYCZNYCH / GT WIKINGOWIE    Poznań
20.03.2020    20:45    1917    Jarocin
20.03.2020    21:00    Short Waves 2020: International Competition V: Mirage    Poznań
20.03.2020    21:15    IMPRO Atak! Show    Łódź
20.03.2020    21:30    ETHNIESY 8. - Marala Trio (DRUGI KONCERT)    Bydgoszcz
20.03.2020    22:00    SHORT WAVES FESTIVAL 2020-KINKY SHORTS    Poznań
21.03.2020    10:00    DUA ASP Pisanki i szeryfy...warszt.    Łódź
21.03.2020    10:01    DUA ASP (Nie)szablonowe myślenie...warszt.    Łódź
21.03.2020    10:30    117. Od brzuszka do uszka maluszka    Bydgoszcz
21.03.2020    11:00    Akademia WioliMisia PTASIE KOMPOZYCJE NA PIĘCIOLINII, CZYLI WIOSNY PRZEBUDZENIE    Bydgoszcz
21.03.2020    11:00    Strefa Zabawy Na Antarktydzie u Pingwinów    Poznań
21.03.2020    11:00    NIE BÓJ SIĘ, TYGRYSIE    Poznań
21.03.2020    11:30    Wąbjazzno :: Mama Go :: Jazz Dla Dzieci    Wąbrzeźno
21.03.2020    12:00    KSIĘGA DŻUNGLI, na motywach opowiadań R. Kiplinga, bajka muzyczna    Białystok
21.03.2020    12:00    OPERA? SI!    Gdańsk
21.03.2020    12:00    Skarpeciaki - warsztaty plastyczne    Poznań
21.03.2020    12:30    117. Od brzuszka do uszka maluszka    Bydgoszcz
21.03.2020    13:00    HALO KOSMOS!    Poznań
21.03.2020    15:00    NINE    Poznań
21.03.2020    15:00    EUROPEJSKIE NAGRODY FILMOWE I | SHORT WAVES 2020    Poznań
21.03.2020    15:30    ZEW KRWI    Oleśnica
21.03.2020    15:30    Short Waves 2020: International Competition IV: This is Goodbye    Poznań
21.03.2020    16:00    Sonic. Szybki jak błyskawica    Barlinek
21.03.2020    16:00    Bajki Wilde - O Jaskółce, Księciu, Olbrzymie i Niesamowitych Rakietach    Lublin
21.03.2020    16:00    ŚNIEŻKA I FANTASTYCZNA SIÓDEMKA    Poniatowa
21.03.2020    16:00    WSZYSTKO, CO NAJLEPSZE    Warszawa
21.03.2020    16:00    Cząstki kobiety - XXVI MFSPiN    Warszawa
21.03.2020    16:00    Mayday    Wągrowiec
21.03.2020    17:00    Królowa Śniegu 3. Ogień i lód    Opalenica
21.03.2020    17:00    FOKUS: FIXING THE FUTURE - SZTUKA PROTESTU | SHORT WAVES 2020    Poznań
21.03.2020    17:00    NAPRZÓD    Szamotuły
21.03.2020    17:00    MAMINSZYMEK    Warszawa
21.03.2020    17:45    SWINGERSI    Oleśnica
21.03.2020    18:00    POŁAWIACZE PEREŁ    Gdańsk
21.03.2020    18:00    Cóż za piękny dzień    Gorzów Wlkp
21.03.2020    18:00    Marcel Sabat    Kielce
21.03.2020    18:00    SZALONE NOŻYCZKI    Leszno
21.03.2020    18:00    SWINGERSI    Rawicz
21.03.2020    18:00    Baciary    Stęszew
21.03.2020    18:00    Koncert symfoniczny 21.03.2020 g. 18:00    Warszawa
21.03.2020    18:30    AIDA    Łódź
21.03.2020    18:30    MISS SAIGON    Łódź
21.03.2020    19:00    Wąbjazzno Szymon Łukowski Quartet    Wąbrzeźno
21.03.2020    19:00    JESUS CHRIST SUPERSTAR, A. Lloyd Webber, musical    Białystok
21.03.2020    19:00    Koncert Jazzowy ATOM STRING QUARTET 21.03.20    Łódź
21.03.2020    19:00    Boeing, Boeing    Łódź
21.03.2020    19:00    Złodziej    Łódź
21.03.2020    19:00    SOBOTA ŚWIĘTEGO PATRYKA W OLEŚNIE: Widowisko EACHTRA – Celtycka Podróż    Olesno
21.03.2020    19:00    NINE    Poznań
21.03.2020    19:00    FOKUS: LIBAN - THE NEIGHBOR IS A THREAT | SHORT WAVES 2020    Poznań
21.03.2020    19:00    NANA - PREMIERA    Poznań
21.03.2020    19:00    NIE MÓW NIKOMU v. 2 / Adam Ziajski    Poznań
21.03.2020    19:00    Jephta    Poznań
21.03.2020    19:00    Kuba Borkowicz, FIRST TATTOO    Poznań
21.03.2020    19:00    PRZYJĘCIE DLA GŁUPCA    Poznań
21.03.2020    19:00    Być jak Thelma i Louise, czyli w stronę Meksyku    Toruń
21.03.2020    19:00    Mąż i żona    Warszawa
21.03.2020    19:00    ZAKOCHANI W OPERETCE - widowisko jubileuszowe    Warszawa
21.03.2020    19:15    Taniec albatrosa    Łódź
21.03.2020    19:15    Kobro    Łódź
21.03.2020    19:30    Po mistrzowsku / Emerson String Quartet    Katowice
21.03.2020    19:30    DZIEWCZYNKA Z ZA/PRZYSZŁOŚĆ BOLI TYLKO RAZ    Poznań
21.03.2020    19:30    Zjazd    Poznań
21.03.2020    19:30    OSZUŚCI    Warszawa
21.03.2020    19:30    ALMODOVARIA    Warszawa
21.03.2020    19:45    SALA SAMOBÓJCÓW. HEJTER    Oleśnica
21.03.2020    20:00    ETHNIESY 8. - Joy!Guru / Matthew Halsall    Bydgoszcz
21.03.2020    20:00    Najlepszy    Opalenica
21.03.2020    20:00    SWINGERSI    Poniatowa
21.03.2020    20:00    Short Waves 2020: SWF AWARD CEREMONY    Poznań
21.03.2020    20:00    Jojo Rabbit    Wągrowiec
21.03.2020    20:30    Swingersi    Wągrowiec
21.03.2020    21:15    IMPRO Atak! Musical improwizowany    Łódź
21.03.2020    22:00    SHORT WAVES FESTIVAL 2020-COMEDY SHORTS    Poznań
22.03.2020    10:00    Warsztaty Muzyczne - Bajka o smoku Krokusie    Gdańsk
22.03.2020    10:00    Zwierzęta i Rośliny Egzotyczne - WIWARIUM    Warszawa
22.03.2020    10:30    Teatr Atofri Słoń Trąbibombi    Poznań
22.03.2020    11:00    IMPRO Atak! Bajkowy Poranek Teatralny    Łódź
22.03.2020    11:00    NIE BÓJ SIĘ, TYGRYSIE    Poznań
22.03.2020    11:00    Poranny koncert dla dzieci 22.03.2020 g.11:00    Warszawa
22.03.2020    11:30    Warsztaty Muzyczne - Bajka o smoku Krokusie    Gdańsk
22.03.2020    12:00    KSIĘGA DŻUNGLI, na motywach opowiadań R. Kiplinga, bajka muzyczna    Białystok
22.03.2020    12:00    NOSPR / Marcus Bosch / Sławomira Wilga / S3    Katowice
22.03.2020    12:00    Mały Książę    Kielce
22.03.2020    12:00    Bajki Wilde - O Jaskółce, Księciu, Olbrzymie i Niesamowitych Rakietach    Lublin
22.03.2020    12:00    Jak zostałam wiedźmą - Niedziela inna niż wszystkie    Łódź
22.03.2020    12:00    Teatr Atofri Słoń Trąbibombi    Poznań
22.03.2020    12:00    Short Waves 2020: SWF for kids: Ale Kino! Festival    Poznań
22.03.2020    12:00    Królowa Śniegu - TEATR POLSKI DZIECIOM    Warszawa
22.03.2020    13:00    HALO KOSMOS!    Poznań
22.03.2020    13:00    FOKUS: FIXING THE FUTURE - MASZ WYBÓR | SHORT WAVES 2020    Poznań
22.03.2020    14:00    Popołudniowe koncerty dla dzieci 22.03.2020 g. 14:00    Warszawa
22.03.2020    15:00    Short Waves 2020: SWF AWARDED: Polish Competitions Winners    Poznań
22.03.2020    15:00    W POSZUKIWANIU MOZARTA    Poznań
22.03.2020    15:30    ZEW KRWI    Oleśnica
22.03.2020    15:30    Mayday    Wągrowiec
22.03.2020    16:00    Koncert Szamburski/Tokar/Szpura w ramach projektu „Ukraina. Poznajmy się!”    Łódź
22.03.2020    16:00    Złodziej    Łódź
22.03.2020    16:00    ŚNIEŻKA I FANTASTYCZNA SIÓDEMKA    Poniatowa
22.03.2020    16:00    W TONACJI ŻYCIA / KONCERT PIOSENEK JOHNA BUCCHINO / PREMIERA    Poznań
22.03.2020    16:00    BARON MUNCHHAUSEN    Poznań
22.03.2020    16:00    EUROPEJSKIE NAGRODY FILMOWE II | SHORT WAVES 2020    Poznań
22.03.2020    16:00    DISCO SOLSKI    Tarnów
22.03.2020    16:00    ALMODOVARIA    Warszawa
22.03.2020    17:00    POŁAWIACZE PEREŁ    Gdańsk
22.03.2020    17:00    MISS SAIGON    Łódź
22.03.2020    17:00    Short Waves 2020: SWF AWARDED: Dances with Camera & Urban View Winners    Poznań
22.03.2020    17:00    Jojo Rabbit    Rypin
22.03.2020    17:00    Mąż i żona    Warszawa
22.03.2020    17:00    OSZUŚCI    Warszawa
22.03.2020    17:00    KONCERT NADZIEI    Warszawa
22.03.2020    17:00    Richard Jewell    Wągrowiec
22.03.2020    17:30    Wąbjazzno Wojtek Pilichowski Band / Mateusz Sobiechowski Quintet    Wąbrzeźno
22.03.2020    17:30    Robimy w lalkach - warsztaty animacji dla dorosłych    Poznań
22.03.2020    18:00    JESUS CHRIST SUPERSTAR, A. Lloyd Webber, musical    Białystok
22.03.2020    18:00    W lesie dziś nie zaśnie nikt    Jarocin
22.03.2020    18:00    SZALONE NOŻYCZKI    Leszno
22.03.2020    18:00    Planeta Róż    Marki
22.03.2020    18:00    ZENEK    Poniatowa
22.03.2020    18:00    Zabieg – Laura Leish/ Adrian Rzetelski/ Greta    Poznań
22.03.2020    18:00    Swingersi    Wągrowiec
22.03.2020    18:15    FOKUS: LIBAN - SHE LEADS AGAINST THE CURRENT | SHORT WAVES 2020    Poznań
22.03.2020    19:00    ETHNIESY 8. - Adam Strug i Monodia Polska    Bydgoszcz
22.03.2020    19:00    Boeing, Boeing    Łódź
22.03.2020    19:00    W TONACJI ŻYCIA / KONCERT PIOSENEK JOHNA BUCCHINO / PREMIERA    Poznań
22.03.2020    19:00    Short Waves 2020: SWF AWARDED: International Competition Winners    Poznań
22.03.2020    19:00    Dudley Taft    Poznań
22.03.2020    19:00    PRZYJĘCIE DLA GŁUPCA    Poznań
22.03.2020    19:00    Retro Melodie ”Bursztyny. Mała Orkiestra Dancingowa” – Piotr Szczepanik    Szamotuły
22.03.2020    19:00    9xJohn L.    Toruń
22.03.2020    19:00    Być jak Thelma i Louise, czyli w stronę Meksyku    Toruń
22.03.2020    19:00    ZAKOCHANI W OPERETCE - widowisko jubileuszowe    Warszawa
22.03.2020    19:15    Kobro    Łódź
22.03.2020    19:30    DZIEWCZYNKA Z ZA/PRZYSZŁOŚĆ BOLI TYLKO RAZ    Poznań
22.03.2020    19:30    Swingersi    Rypin
22.03.2020    19:30    WSZYSTKO, CO NAJLEPSZE    Warszawa
22.03.2020    19:30    Małe kobietki    Wągrowiec
22.03.2020    19:45    SALA SAMOBÓJCÓW. HEJTER    Oleśnica
22.03.2020    20:00    ETHNIESY 8. - karnety    Bydgoszcz
22.03.2020    20:00    1917    Jarocin
22.03.2020    20:00    Miszmasz, czyli kogel-mogel 3    Opalenica
22.03.2020    20:00    Koncert odwołany / Mary Komasa    Poznań
23.03.2020    11:15    Koncert Edukacyjny - Czy Neptun może rapować?    Gdańsk
23.03.2020    17:30    W lesie dziś nie zaśnie nikt    Wągrowiec
23.03.2020    18:00    ICH TROJE AKUSTYCZNIE, Koncert Charytatywny Fundacji Naszpikowani    Białystok
23.03.2020    18:30    MONIUSZKOWY ZAWRÓT GŁOWY DRÓŻKI PANA MONIUSZKI    Łódź
23.03.2020    19:00    Z batutą i MoCartem czyli Maciej Niesiołowski i Grupa MoCarta symfonicznie    Poznań
23.03.2020    19:00    Poznański Klub Podróżnika - Z Ziemi Ognistej na Alaskę - Michał Woroch    Poznań
23.03.2020    19:00    Recital fortepianowy S-J Cho 23.03.2020 g. 19    Warszawa
23.03.2020    19:00    Programowość w twórczości organowej i kameralnej Louisa Vierne'a oraz Jehanna Alaina    Warszawa
23.03.2020    19:00    Grażyna Bacewicz - Sonaty na skrzypce i fortepian . Koncert promocyjny płyty    Warszawa
23.03.2020    19:00    Monos - oddział małp    Wągrowiec
23.03.2020    19:30    OSZUŚCI    Warszawa
23.03.2020    19:30    KONSTELACJE    Warszawa
23.03.2020    20:30    Oficer i szpieg    Gostyń
24.03.2020    10:00    Romanca á la kujawiak    Otrębusy
24.03.2020    10:00    Królowa Śniegu - TEATR POLSKI DZIECIOM    Warszawa
24.03.2020    12:00    Królowa Śniegu - TEATR POLSKI DZIECIOM    Warszawa
24.03.2020    17:00    Małe kobietki    Wągrowiec
24.03.2020    18:00    Zamek Czyta_ Spojrzenie na Wschód Mołdawia. Państwo niekonieczne . spotkanie z Kamilem Całusem    Poznań
24.03.2020    18:30    TEATR PIASKU TETIANY GALITSYNY / KRÓLOWA ŚNIEGU    Gorzów Wlkp
24.03.2020    19:00    NANA    Poznań
24.03.2020    19:00    Gargantua i Pantagruel    Toruń
24.03.2020    19:00    Mąż i żona    Warszawa
24.03.2020    19:00    30 gramów - pokaz przedpremierowy    Warszawa
24.03.2020    19:30    STOWARZYSZENIE UMARŁYCH POETÓW    Warszawa
24.03.2020    19:30    KONSTELACJE    Warszawa
24.03.2020    20:00    The New Conrad Miller Trio    Poznań
24.03.2020    20:00    Swingersi    Wągrowiec
25.03.2020    17:00    Nieznany Impresjonizm. Wystawa Po omacku - warsztaty sensualne    Poznań
25.03.2020    18:30    Cisza/Silence    Łódź
25.03.2020    18:45    Amazing Grace: Aretha Franklin    Poznań
25.03.2020    19:00    The Rumjacks + Molly Malone's | Białystok, 25.03.2020    Białystok
25.03.2020    19:00    TRZECH KONTRATENORÓW    Bydgoszcz
25.03.2020    19:00    Manewry weselne    Łódź
25.03.2020    19:00    AMAZING GRACE: ARETHA FRANKLIN    Poznań
25.03.2020    19:00    NANA    Poznań
25.03.2020    19:00    Gargantua i Pantagruel    Toruń
25.03.2020    19:00    Mąż i żona    Warszawa
25.03.2020    19:00    BOSKA!    Warszawa
25.03.2020    19:00    Antropocen: Epoka człowieka - projekcja i spotkanie (Kinopodróże)    Warszawa
25.03.2020    19:30    Swingersi    Rypin
25.03.2020    19:30    STOWARZYSZENIE UMARŁYCH POETÓW    Warszawa
25.03.2020    20:00    NASZ CZAS - FILOZOFICZNA ŚRODA Z GUTEK FILM    Poznań
25.03.2020    20:00    EDDIE ANGEL BAND UK    Poznań
25.03.2020    20:30    DKF Zamek: Jak ojciec i syn    Poznań
26.03.2020    17:30    Sukces oczami kobiet    Śrem
26.03.2020    18:00    ANI MRU MRU    Ostrzeszów
26.03.2020    18:30    Cisza/Silence    Łódź
26.03.2020    18:30    MISS SAIGON    Łódź
26.03.2020    19:00    JESUS CHRIST SUPERSTAR, A. Lloyd Webber, musical    Białystok
26.03.2020    19:00    JAZZ I KLASYKA – NA STYKU DWÓCH STYLÓW    Jelenia Góra
26.03.2020    19:00    Róbmy swoje z piosenkami Wojciecha Młynarskiego    Łódź
26.03.2020    19:00    Ras Luta    Poznań
26.03.2020    19:00    NANA    Poznań
26.03.2020    19:00    KANAPKA Z CZŁOWIEKIEM    Poznań
26.03.2020    19:00    Gargantua i Pantagruel    Toruń
26.03.2020    19:00    BOSKA!    Warszawa
26.03.2020    19:00    Piosenka to forma magiczna według Wojciecha Młynarskiego    Warszawa
26.03.2020    19:15    Najpierw kochaj, potem strzelaj    Łódź
26.03.2020    19:30    NOSPR kameralnie    Katowice
26.03.2020    19:30    STOWARZYSZENIE UMARŁYCH POETÓW    Warszawa
26.03.2020    20:00    ROSYJSKA SZKOŁA UWODZENIA - FILMOTERAPIA Z SENSEM    Poznań
26.03.2020    20:00    ZGNIŁOŚĆ | Scena na Piętrze | 26.03.20    Poznań
26.03.2020    20:15    Parasite: wersja czarno-biała    Gorzów Wlkp
26.03.2020    20:30    ANI MRU MRU    Ostrzeszów
27.03.2020    12:00    WYSTAWA NA EKRANIE    Zakopane
27.03.2020    17:00    MAŁY KSIĄŻĘ - PREMIERA    Leszno
27.03.2020    18:00    Wszystko o kobietach    Łódź
27.03.2020    18:00    OSKAR I PANI RÓŻA    Tarnów
27.03.2020    18:30    MISS SAIGON    Łódź
27.03.2020    19:00    JESUS CHRIST SUPERSTAR, A. Lloyd Webber, musical    Białystok
27.03.2020    19:00    [A] KONCERT SYMFONICZNY, WIOSNA, ZIELONY SZELEST    Białystok
27.03.2020    19:00    POD ZŁOTĄ BATUTĄ EUGENE TZIGANE    Bydgoszcz
27.03.2020    19:00    Gdańska premiera na pięć wiolonczel    Gdańsk
27.03.2020    19:00    MISTRZOWIE KAMERALISTYKI BEATA BILIŃSKA&KRAKOWSKI KWINTET DĘTY    Gorzów Wlkp
27.03.2020    19:00    ROSYJSKIE INSPIRACJE    Jelenia Góra
27.03.2020    19:00    Koncert Oratoryjny Jubileusz ChFŁ 27.03.20    Łódź
27.03.2020    19:00    Pomoc domowa    Łódź
27.03.2020    19:00    Cyrk przyjechał . Komedia muzyczna.    Opalenica
27.03.2020    19:00    MIŁOŚĆ DO TRZECH POMARAŃCZY    Poznań
27.03.2020    19:00    NANA    Poznań
27.03.2020    19:00    Mirt, Wilhelm Bras, Tutti Harp | selecta: Agata Kneć    Poznań
27.03.2020    19:00    KANAPKA Z CZŁOWIEKIEM    Poznań
27.03.2020    19:00    KRÓL    Suchy Las
27.03.2020    19:00    NOC HELVERA    Tarnów
27.03.2020    19:00    Romantyczny fortepian i Szeherezada    Toruń
27.03.2020    19:00    Wydarzenie zewnętrzne - Musical 20 LAT PO METRZE    Wałbrzych
27.03.2020    19:00    Żołnierz królowej Madagaskaru    Warszawa
27.03.2020    19:00    BOŻE MÓJ!    Warszawa
27.03.2020    19:00    Piosenka to forma magiczna według Wojciecha Młynarskiego    Warszawa
27.03.2020    19:15    Najpierw kochaj, potem strzelaj    Łódź
27.03.2020    19:30    LIBIAMO. KLASYCZNIE I Z HUMOREM    Kalisz
27.03.2020    19:30    Końcówka    Warszawa
27.03.2020    19:30    HUŚTAWKA    Warszawa
27.03.2020    20:00    Swingersi    Rypin
27.03.2020    20:15    Dżentelmeni    Gostyń
27.03.2020    20:30    Mayday    Łódź
27.03.2020    20:30    PÓKI TRWA WOJNA - 20. TYDZIEŃ KINA HISZPAŃSKIEGO    Poznań
27.03.2020    20:30    Instrukcja Obsługi Faceta    Wrocław
27.03.2020    21:15    IMPRO Atak! Show    Łódź
28.03.2020    10:00    Plac zabaw    Łódź
28.03.2020    11:00    NIE BÓJ SIĘ, TYGRYSIE    Poznań
28.03.2020    11:00    Strefa Zabawy Deszczyk, Słonko, Promienie.    Poznań
28.03.2020    11:00    Teatr Atofri ŚLADY    Suchy Las
28.03.2020    13:00    HALO KOSMOS!    Poznań
28.03.2020    15:00    WARSZTATY FLORYSTYCZNE - Dzieciaki na Piętrze 2020    Poznań
28.03.2020    15:00    KLIMT I SCHIELE. EROS I PSYCHE    Poznań
28.03.2020    15:30    BAYALA I OSTATNI SMOK    Oleśnica
28.03.2020    16:00    MIŁOŚĆ DO TRZECH POMARAŃCZY    Poznań
28.03.2020    16:00    DRAMA STUDIO „WIELKA PRZYGODA MAŁEJ KSIĘŻNICZKI”- Dzieciaki na Piętrze 2020    Poznań
28.03.2020    16:00    NIE TYLKO O MIŁOŚCI - RECITAL ZBIGNIEWA ZAMACHOWSKIEGO    Warszawa
28.03.2020    16:00    KRZYSZTOF DAUKSZEWICZ - ZJEDZ KAWIOREK    Warszawa
28.03.2020    16:30    WIECZÓR NIEMIECKI ZE STEFFENEM MÖLLEREM    Oborniki Wlkp.
28.03.2020    17:00    Krótka rozmowa ze Śmiercią    Gniezno
28.03.2020    17:00    MAŁY KSIĄŻĘ    Leszno
28.03.2020    17:00    Amant na czerwonym dywanie    Łódź
28.03.2020    17:00    WARSZTATY FLORYSTYCZNE - Dzieciaki na Piętrze 2020    Poznań
28.03.2020    18:00    OLGA    Gdańsk
28.03.2020    18:00    Wszystko o kobietach    Łódź
28.03.2020    18:00    KALEJDOSKOP BARW POLSKI – PZLPiT „Mazowsze” im. T. Sygietyńskiego    Otrębusy
28.03.2020    18:00    Zaklinacz Kobiet    Poznań
28.03.2020    18:00    ZRYW    Poznań
28.03.2020    18:00    II Koncert Jubileuszowy SKOWRONKI i Przyjaciele    Poznań
28.03.2020    18:00    KSIĘŻNICZKA NA OPAK WYWRÓCONA    Tarnów
28.03.2020    18:00    Skaldowie symfonicznie 28.03.2020 g. 18    Warszawa
28.03.2020    18:30    HALKA    Łódź
28.03.2020    18:30    MISS SAIGON    Łódź
28.03.2020    18:30    DNI, KTÓRE NADEJDĄ - 20. TYDZIEŃ KINA HISZPAŃSKIEGO    Poznań
28.03.2020    19:00    JESUS CHRIST SUPERSTAR, A. Lloyd Webber, musical    Białystok
28.03.2020    19:00    ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA ,,ŚLĄSK”    Gorzów Wlkp
28.03.2020    19:00    ECHNATON MET HD    Łódź
28.03.2020    19:00    Pomoc domowa    Łódź
28.03.2020    19:00    NANA    Poznań
28.03.2020    19:00    Wesele Figara    Poznań
28.03.2020    19:00    KANAPKA Z CZŁOWIEKIEM    Poznań
28.03.2020    19:00    BOŻE MÓJ!    Warszawa
28.03.2020    19:00    Koncert Polskiej Orkiestry Sinfonia Iuventus - Szostakowicz, Brahms    Warszawa
28.03.2020    19:15    Najpierw kochaj, potem strzelaj    Łódź
28.03.2020    19:30    Camerata Silesia / Koncert pasyjny    Katowice
28.03.2020    19:30    MATKA    Poznań
28.03.2020    19:30    Końcówka    Warszawa
28.03.2020    19:30    Żołnierz królowej Madagaskaru    Warszawa
28.03.2020    19:30    HUŚTAWKA    Warszawa
28.03.2020    19:45    BAD BOY    Oleśnica
28.03.2020    20:00    Krótka rozmowa ze Śmiercią    Gniezno
28.03.2020    20:00    Koncert Pablopavo i Ludziki / gość specjalny Bitu    Gostyń
28.03.2020    20:00    Selma    Opalenica
28.03.2020    20:00    SALA SAMOBÓJCÓW.HEJTER    Poniatowa
28.03.2020    20:00    Swingersi    Rypin
28.03.2020    20:30    Mayday    Łódź
28.03.2020    20:30    BO PÓJDZIE Z DYMEM - 20. TYDZIEŃ KINA HISZPAŃSKIEGO    Poznań
28.03.2020    21:15    IMPRO Atak! Tarantino - krwawa pulpa    Łódź
29.03.2020    10:00    BLISKO // spektakl    Poznań
29.03.2020    11:00    ODLOT    Poznań
29.03.2020    11:00    PIANO DAY KIDS | 29.03.20    Poznań
29.03.2020    11:00    MÓWIMY!    Warszawa
29.03.2020    12:00    Historia naturalna czyli o niezwykłych żyjątkach    Lublin
29.03.2020    12:00    Czerwony Kapturek    Łódź
29.03.2020    12:00    Uratuj spektakl-gra teatralna    Łódź
29.03.2020    12:00    BLISKO // spektakl    Poznań
29.03.2020    12:30    Bayala i ostatni smok    Przeźmierowo
29.03.2020    13:00    ODLOT    Poznań
29.03.2020    15:30    TEATRZYK DLA DZIECI (NIE)BRZYDKIE KACZĄTKO    Oleśnica
29.03.2020    16:00    Grupa Rodzina / Cztery pory roku piaskiem malowane    Katowice
29.03.2020    16:00    MUZYKA TO MOJE ŻYCIE - Z OPERĄ PRZEZ ŚWIAT    Ostrzeszów
29.03.2020    16:00    KSIĘŻNICZKA NA OPAK WYWRÓCONA    Tarnów
29.03.2020    17:00    Misterium Pasyjne    Jarocin
29.03.2020    17:00    MAŁY KSIĄŻĘ    Leszno
29.03.2020    17:00    MISS SAIGON    Łódź
29.03.2020    17:00    KALEJDOSKOP BARW POLSKI – PZLPiT „Mazowsze” im. T. Sygietyńskiego    Otrębusy
29.03.2020    17:00    CHODŹ NA SŁÓWKO 3 // spektakl    Poznań
29.03.2020    17:00    Żołnierz królowej Madagaskaru    Warszawa
29.03.2020    17:00    HUŚTAWKA    Warszawa
29.03.2020    17:45    BAYALA I OSTATNI SMOK    Oleśnica
29.03.2020    18:00    JESUS CHRIST SUPERSTAR, A. Lloyd Webber, musical    Białystok
29.03.2020    18:00    RECITAL CHOPINOWSKI    Jelenia Góra
29.03.2020    18:00    Antoni Czechow,Sala Nr 6,czytanie performatywne    Łódź
29.03.2020    18:00    Międzynarodowy Dzień Teatru: Widowisko EACHTRA – Celtycka Podróż    Ostrów Wlkp
29.03.2020    18:00    NANA    Poznań
29.03.2020    18:00    Wesele Figara    Poznań
29.03.2020    18:00    ZRYW    Poznań
29.03.2020    18:00    Końcówka    Warszawa
29.03.2020    18:30    JAK ZOSTAĆ CESARZEM - 20. TYDZIEŃ KINA HISZPAŃSKIEGO    Poznań
29.03.2020    19:00    Pomoc domowa    Łódź
29.03.2020    19:00    KANAPKA Z CZŁOWIEKIEM    Poznań
29.03.2020    19:00    Operetka pt. „Operetkowa petarda przebojów”    Szamotuły
29.03.2020    19:00    Być jak Thelma i Louise, czyli w stronę Meksyku    Toruń
29.03.2020    19:00    Michał Lorenc / Zespół DesOrient - koncert muzyki filmowej    Warszawa
29.03.2020    19:15    Najpierw kochaj, potem strzelaj    Łódź
29.03.2020    19:15    Wszystko o kobietach    Łódź
29.03.2020    19:30    MATKA    Poznań
29.03.2020    20:00    Swingersi    Rypin
29.03.2020    20:30    TAKSÓWKA NA GIBRALTAR - 20. TYDZIEŃ KINA HISZPAŃSKIEGO    Poznań
30.03.2020    12:00    KARMELEK // spektakl    Poznań
30.03.2020    18:00    MATTHIAS I MAXIME- DKF    Ostrołęka
30.03.2020    18:30    KAPELA - 20. TYDZIEŃ KINA HISZPAŃSKIEGO    Poznań
30.03.2020    19:00    NIEBEZPIECZNA GRA    Ostrołęka
30.03.2020    19:30    LILY    Warszawa
30.03.2020    20:00    MARIANNE I LEONARD: SŁOWA MIŁOŚCI - DKF    Ostrołęka
30.03.2020    20:00    Surreal Players    Poznań
30.03.2020    20:30    GDYBYM BYŁ BOGATY - 20. TYDZIEŃ KINA HISZPAŃSKIEGO    Poznań
31.03.2020    18:00    Koncert wyróżnionych uczniów SM II st. ZSM im. S. Moniuszki    Łódź
31.03.2020    18:00    Festiwal Fabuły_ Jak internet zmienił świat . spotkanie z W. Orlińskim i M.R. Wiśniewskim    Poznań
31.03.2020    18:30    HALKA    Łódź
31.03.2020    18:30    Koncert piosenki francuskiej C`est Si Bon    Łódź
31.03.2020    18:30    Mystery + Red Sand – Piekary Śląskie    Piekary Śląskie
31.03.2020    18:30    NIEWINNOŚĆ - 20. TYDZIEŃ KINA HISZPAŃSKIEGO    Poznań
31.03.2020    19:00    Żołnierz królowej Madagaskaru    Warszawa
31.03.2020    19:15    Szkoła żon    Łódź
31.03.2020    19:30    JazzKLUB / Konglomerat Big Band / Nikola Kołodziejczyk    Katowice
31.03.2020    19:30    MATKA    Poznań
31.03.2020    19:30    LILY    Warszawa
31.03.2020    20:00    NIC NIE GINIE - DKF    Poznań
31.03.2020    20:00    Koncert #328 Ex Eye, DMNSZ | LAS    Poznań
31.03.2020    20:30    DETEKTYW ARETA - 20. TYDZIEŃ KINA HISZPAŃSKIEGO    Poznań
01.04.2020    18:00    WROCŁAWSKI TEATR KOMEDIA - RUBINOWE GODY    Oleśnica
01.04.2020    18:30    MAM TO POD KONTROLĄ - 20. TYDZIEŃ KINA HISZPAŃSKIEGO    Poznań
01.04.2020    18:30    Mystery + Red Sand – Poznań    Poznań
01.04.2020    19:00    PRIMA APRILIS Z CAPELLĄ BYDGOSTIENSIS I MACIEJEM NIESIOŁOWSKIM    Bydgoszcz
01.04.2020    19:00    3 x Mrożek    Warszawa
01.04.2020    19:30    Bamberger Symphoniker / 24. Wielkanocny Festiwal Ludwiga van Beethovena    Katowice
01.04.2020    19:30    MATKA    Poznań
01.04.2020    19:30    LILY    Warszawa
01.04.2020    20:00    Tribute to Iron Maiden – Blood Brothers    Poznań
01.04.2020    20:30    GRYPLAN - 20. TYDZIEŃ KINA HISZPAŃSKIEGO    Poznań
02.04.2020    12:00    ZEMSTA    Warszawa
02.04.2020    18:00    Salon Bezsenność | Andrzej Grabowski    Kielce
02.04.2020    18:00    Kopciuszek    Poznań
02.04.2020    18:00    DZIADY    Poznań
02.04.2020    18:30    PO EUROPEJSKU - 20. TYDZIEŃ KINA HISZPAŃSKIEGO    Poznań
02.04.2020    18:30    Imprezowi rodzice    Wągrowiec
02.04.2020    19:00    3 x Mrożek    Warszawa
02.04.2020    19:00    Księżniczka Czardasza    Warszawa
02.04.2020    19:15    Ferragosto    Łódź
02.04.2020    19:30    NOSPR kameralnie    Katowice
02.04.2020    19:30    ZEMSTA    Warszawa
02.04.2020    20:30    ŻYCIE ZACZYNA SIĘ PO CZTERDZIESTCE - 20. TYDZIEŃ KINA HISZPAŃSKIEGO    Poznań
03.04.2020    18:00    Kopciuszek    Poznań
03.04.2020    18:00    DZIADY    Poznań
03.04.2020    19:00    WIEK SZOSTAKOWICZA    Bydgoszcz
03.04.2020    19:00    THAIS    Gdańsk
03.04.2020    19:00    Koncert Dyplomantów Akademii Muzycznej w Gdańsku-Konstanty Andrzej Kulka    Gdańsk
03.04.2020    19:00    STABAT MATER ROSSINIEGO KONCERT ORATORYJNY    Gorzów Wlkp
03.04.2020    19:00    WIELKIE DZIEŁA WOKALNO-INSTRUMENTALNE    Jelenia Góra
03.04.2020    19:00    Era Jazzu 2020 - ESPEN ERIKSEN Trio – Czas Komedy    Poznań
03.04.2020    19:00    NIEZNANE OPERY ZNANYCH TWÓRCÓW    Poznań
03.04.2020    19:00    Drugi Spektakl    Poznań
03.04.2020    19:00    Księżniczka Czardasza    Warszawa
03.04.2020    19:00    Koncert Stare Dobre Małżeństwo    Wągrowiec
03.04.2020    19:15    Ferragosto    Łódź
03.04.2020    19:15    Humanka    Łódź
03.04.2020    19:30    BAL MANEKINÓW    Warszawa
03.04.2020    20:00    NÓW: The Secret Gathering by LPV    Poznań
03.04.2020    20:30    CO BĘDZIE ZE MNĄ? RECITAL MAŁGORZATY WALENDY    Poznań
03.04.2020    20:30    CWANIARY    Warszawa
04.04.2020    10:00    BBB sobota 0-1    Łódź
04.04.2020    10:01    DUA ASP Marzę kolażem...warszt.    Łódź
04.04.2020    11:00    B JAK BALET/OTWARTA PRÓBA BALETU    Gdańsk
04.04.2020    11:00    BBB sobota 1-2    Łódź
04.04.2020    11:00    PORY ROKU    Poznań
04.04.2020    12:00    Spektakl dla dzieci Owieczka Bella    Koziegłowy
04.04.2020    12:00    BBB sobota 2-3    Łódź
04.04.2020    13:00    HALO KOSMOS!    Poznań
04.04.2020    15:00    WUNDERKAMMER: ŚWIAT CUDÓW    Poznań
04.04.2020    16:00    Historia naturalna czyli o niezwykłych żyjątkach    Lublin
04.04.2020    16:00    Arcydzieło na śmietniku    Łódź
04.04.2020    16:00    BBB sobota 1-2    Łódź
04.04.2020    17:00    BBB sobota 2-3    Łódź
04.04.2020    17:00    ERA JAZZU – ANDREA MOTIS (dodatkowy koncert)    Poznań
04.04.2020    17:00    ERA JAZZU - ANDREA MOTIS    Poznań
04.04.2020    17:00    MAMINSZYMEK    Warszawa
04.04.2020    18:00    THAIS    Gdańsk
04.04.2020    18:00    Kwartet Śląski / Grażyna Bacewicz i Ameryka(nie)    Katowice
04.04.2020    18:00    PÓŁ NA PÓŁ - Spektakl z udziałem Piotra Szwedesa i Piotra Polka    Leszno
04.04.2020    18:00    Kopciuszek    Poznań
04.04.2020    18:00    DZIADY    Poznań
04.04.2020    19:00    JESUS CHRIST SUPERSTAR, A. Lloyd Webber, musical    Białystok
04.04.2020    19:00    Koncert Pasyjny 04.04.20    Łódź
04.04.2020    19:00    Boeing, Boeing    Łódź
04.04.2020    19:00    Mayday    Łódź
04.04.2020    19:00    Era Jazzu 2020 - ANDREA MOTIS - Singing & Swinging    Poznań
04.04.2020    19:00    DZIEWCZYNY OPISUJĄ ŚWIAT / ALEKSANDRA JAKUBCZAK    Poznań
04.04.2020    19:00    ERA JAZZU - ANDREA MOTIS    Poznań
04.04.2020    19:00    Messa da Requiem    Poznań
04.04.2020    19:00    Drugi Spektakl    Poznań
04.04.2020    19:15    Humanka    Łódź
04.04.2020    19:30    Florian Zeller Prawda    Katowice
04.04.2020    19:30    CWANIARY    Warszawa
04.04.2020    19:30    BAL MANEKINÓW    Warszawa
05.04.2020    10:00    BBB niedziela 0-1    Łódź
05.04.2020    10:30    NIEDZIELNY PORANEK MUZYCZNY - ZAŚPIEWAJ MI MAMO    Jelenia Góra
05.04.2020    11:00    BBB niedziela 1-2    Łódź
05.04.2020    11:00    PORY ROKU    Poznań
05.04.2020    11:00    Poranek dla Małych Melomanów 05.04.2020 g. 11:00    Warszawa
05.04.2020    12:00    Amsterdam Sinfonietta / Lucas Jussen / Arthur Jussen / S3    Katowice
05.04.2020    12:00    Grupa Rodzina / Filmowe rytmy    Katowice
05.04.2020    12:00    SALON POEZJI: Spoon River    Warszawa
05.04.2020    12:30    NIEDZIELNY PORANEK MUZYCZNY - ZAŚPIEWAJ MI MAMO    Jelenia Góra
05.04.2020    12:30    Krakowski Salon Poezji w Łodzi    Łódź
05.04.2020    13:00    Salon Poezji / Aleksander Machalica / Wielkopostne rozważania    Poznań
05.04.2020    14:00    Popołudnie dla Małych Melomanów 05.04.2020 g. 14:00    Warszawa
05.04.2020    16:00    Koncert w roku jubileuszowym PSM im. A. Tansmana w Łodzi    Łódź
05.04.2020    16:00    Arcydzieło na śmietniku    Łódź
05.04.2020    16:00    Wędrówka Nabu    Łódź
05.04.2020    16:00    Mayday    Łódź
05.04.2020    16:00    Kwietne Misterium - koncert orkiestry antraktowe    Poznań
05.04.2020    16:00    BAL MANEKINÓW    Warszawa
05.04.2020    17:00    THAIS    Gdańsk
05.04.2020    17:00    DZIADY    Poznań
05.04.2020    17:00    NIE TYLKO O MIŁOŚCI - RECITAL ZBIGNIEWA ZAMACHOWSKIEGO    Warszawa
05.04.2020    18:00    JESUS CHRIST SUPERSTAR, A. Lloyd Webber, musical    Białystok
05.04.2020    18:00    Wielkanocny Festiwal Ludwiga van Beethovena - Shanghai Quartet    Gdańsk
05.04.2020    18:00    Florian Zeller „Kłamstwo”    Katowice
05.04.2020    18:00    PÓŁ NA PÓŁ - Spektakl z udziałem Piotra Szwedesa i Piotra Polka    Leszno
05.04.2020    18:00    Kopciuszek    Poznań
05.04.2020    18:00    Drugi Spektakl    Poznań
05.04.2020    18:00    Małe zbrodnie małżeńskie    Przeźmierowo
05.04.2020    18:00    KONCERT W 10. ROCZNICĘ KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ    Warszawa
05.04.2020    19:00    Boeing, Boeing    Łódź
05.04.2020    19:00    ONE MĄŻ SHOW    Warszawa
05.04.2020    19:15    Humanka    Łódź
05.04.2020    20:30    Instrukcja Obsługi Faceta    Gdańsk
06.04.2020    19:00    CZYTNIK. SPOTKANIE Z ŁUKASZEM LAMŻĄ    Poznań
06.04.2020    19:30    CWANIARY    Warszawa
06.04.2020    19:30    CZESŁAW - SPOWIEDŹ EMIGRANTA    Warszawa
06.04.2020    20:00    Paulina Leśna: Baggage Claim    Poznań
07.04.2020    18:00    Modjeska calling - finał    Poznań
07.04.2020    19:00    PRZYJĘCIE DLA GŁUPCA    Poznań
07.04.2020    19:30    Marlena.Ostatni koncert    Warszawa
07.04.2020    19:30    CWANIARY    Warszawa
07.04.2020    19:30    WĄSY    Warszawa
08.04.2020    10:00    CALINECZKA    Leszno
08.04.2020    19:00    NIECODZIENNY DUET    Bydgoszcz
08.04.2020    19:00    PRZYJĘCIE DLA GŁUPCA    Poznań
08.04.2020    19:00    METODA    Warszawa
08.04.2020    19:30    Wiener Akademie / 24. Wielkanocny Festiwal Ludwiga van Beethovena    Katowice
08.04.2020    19:30    NA OBRAZ I PODOBIEŃSTWO SWOJE    Poznań
08.04.2020    19:30    Marlena.Ostatni koncert    Warszawa
08.04.2020    19:30    OSY    Warszawa
09.04.2020    19:00    I FEEL PRETTY - KONCERT MUZYKI FILMOWEJ I MUSICALOWEJ    Jelenia Góra
09.04.2020    19:00    METODA    Warszawa
09.04.2020    19:30    NOSPR kameralnie    Katowice
09.04.2020    19:30    NA OBRAZ I PODOBIEŃSTWO SWOJE    Poznań
09.04.2020    19:30    OSY    Warszawa
11.04.2020    18:55    THE MET OPERA 2019-20: Tosca    Poznań
13.04.2020    12:00    IMPRO Atak! Bajkowy Poranek Teatralny    Łódź
13.04.2020    18:00    Zmartwychwstał    Poznań
13.04.2020    19:30    DZIEŁA WSZYSTKIE SZEKSPIRA (W NIECO SKRÓCONEJ WERSJI)    Warszawa
14.04.2020    19:30    JazzKLUB / Kamil Piotrowicz Sextet    Katowice
14.04.2020    19:30    DZIEŁA WSZYSTKIE SZEKSPIRA (W NIECO SKRÓCONEJ WERSJI)    Warszawa
14.04.2020    20:00    Koncert #329 BADA, Nordra | LAS    Poznań
15.04.2020    11:00    NUTKI PANA KLEKSA    Warszawa
15.04.2020    19:00    Klub Samotnych Serc Portofino    Gniezno
15.04.2020    19:00    Myśli nowoczesnego Polaka. Roman Dmowski (nieautoryzowana biografia)    Poznań
15.04.2020    19:00    Scena dla muzyki polskiej 15.04.2020 g.19:00    Warszawa
15.04.2020    19:30    KALINA®    Poznań
15.04.2020    19:30    Końcówka    Warszawa
15.04.2020    19:30    OSZUŚCI    Warszawa
15.04.2020    19:30    ZAPISKI Z WYGNANIA    Warszawa
16.04.2020    12:00    ZAPISKI Z WYGNANIA    Warszawa
16.04.2020    19:00    Poznań Comedy Show - 16 kwietnia 2020    Poznań
16.04.2020    19:00    Myśli nowoczesnego Polaka. Roman Dmowski (nieautoryzowana biografia)    Poznań
16.04.2020    19:30    Końcówka    Warszawa
16.04.2020    19:30    OSZUŚCI    Warszawa
16.04.2020    19:30    ZAPISKI Z WYGNANIA    Warszawa
17.04.2020    11:00    Mayday 2    Łódź
17.04.2020    18:00    SZALONE NOŻYCZKI    Leszno
17.04.2020    18:30    spektakl „Fioletowa krowa , reż. Janusz Stolarski TEATR POD FONTANNĄ    Poznań
17.04.2020    19:00    TURANDOT, G. Puccini, opera    Białystok
17.04.2020    19:00    W KRĘGU MUZYKI NIEMIECKIEJ    Bydgoszcz
17.04.2020    19:00    VII Koncert -Muzyka Czyni Cuda -Kristine Opolais-sopran    Gdańsk
17.04.2020    19:00    HRABINA    Gdańsk
17.04.2020    19:00    MUZYKA DAWNA KAMERALNIE SZTUKA FUGI BACHA    Gorzów Wlkp
17.04.2020    19:00    KLASYKA SYMFONIKI    Jelenia Góra
17.04.2020    19:00    Koncert Symfoniczny 17.04.20    Łódź
17.04.2020    19:00    Włókniarki - Studencki Piątek    Łódź
17.04.2020    19:00    Chłopcy z Placu Broni. Wolność, kocham i rozumiem...    Opalenica
17.04.2020    19:00    PIPPIN    Poznań
17.04.2020    19:00    ZA-POLSKA    Poznań
17.04.2020    19:00    BEETHOVEN NASZ WSPÓŁCZESNY    Poznań
17.04.2020    19:00    Cyrulik sewilski    Poznań
17.04.2020    19:00    Sceny myśliwskie z Dolnej Bawarii    Poznań
17.04.2020    19:00    MARIA CALLAS. MASTER CLASS    Warszawa
17.04.2020    19:30    NOSPR / Domingo Hindoyan / Pacho Flores / S2    Katowice
17.04.2020    19:30    DOM BERNARDY ALBA    Poznań
17.04.2020    19:30    CZYTAMY W POLSKIM: Cyd    Warszawa
17.04.2020    19:30    KOLOR CAFE. PRZEBOJE WŁOSKIE I FRANCUSKIE – RECITAL MICHAŁA BAJORA    Warszawa
17.04.2020    19:30    Koncert symfoniczny 17.04.2020 g. 19:30    Warszawa
17.04.2020    22:30    Extravaganza o władzy    Poznań
18.04.2020    10:01    DUA ASP (Nie)szablonowe myślenie...warszt.    Łódź
18.04.2020    10:30    118. OD BRZUSZKA DO USZKA MALUSZKA    Bydgoszcz
18.04.2020    11:00    AKADEMIA WIOLIMISIA „NABIJAMY W BUTELKĘ I ROBIMY W BALONA NAWIJAJĄC MAKARON NA USZY”    Bydgoszcz
18.04.2020    11:00    Warsztat Odkrywcy Muzyki 4-5    Łódź
18.04.2020    11:00    ULF I BALON    Poznań
18.04.2020    11:01    Warsztat Odkrywcy Muzyki 5-6    Łódź
18.04.2020    12:30    118. OD BRZUSZKA DO USZKA MALUSZKA    Bydgoszcz
18.04.2020    12:30    Odkrywcy Muzyki Koncert 2019/20    Łódź
18.04.2020    15:00    PIPPIN    Poznań
18.04.2020    16:00    Wędrówka Nabu - Skrzaty Książkojady    Łódź
18.04.2020    16:00    KLAPS! 50 TWARZY GREYA    Warszawa
18.04.2020    17:00    Pippi L?ngstrump    Lublin
18.04.2020    18:00    HRABINA    Gdańsk
18.04.2020    18:00    KALEJDOSKOP BARW POLSKI – PZLPiT „Mazowsze” im. T. Sygietyńskiego    Otrębusy
18.04.2020    18:00    ZA-POLSKA    Poznań
18.04.2020    18:00    BEETHOVEN DLA MALTAŃCZYKÓW    Poznań
18.04.2020    18:00    Koncert symfoniczny 18.04.2020 g. 18:00    Warszawa
18.04.2020    19:00    TURANDOT, G. Puccini, opera    Białystok
18.04.2020    19:00    Bibobit    Koziegłowy
18.04.2020    19:00    TOSCA MET HD    Łódź
18.04.2020    19:00    Szalone nożyczki    Łódź
18.04.2020    19:00    Włókniarki    Łódź
18.04.2020    19:00    PIPPIN    Poznań
18.04.2020    19:00    Sceny myśliwskie z Dolnej Bawarii    Poznań
18.04.2020    19:00    KSIĘŻNICZKA NA OPAK WYWRÓCONA    Tarnów
18.04.2020    19:15    Jednorożec    Łódź
18.04.2020    19:30    Koncert Me And That Man    Gostyń
18.04.2020    19:30    Camerata Silesia / 350. rocznica śmierci Bartłomiej Pękiela    Katowice
18.04.2020    19:30    DOM BERNARDY ALBA    Poznań
18.04.2020    19:30    LILY    Warszawa
18.04.2020    20:00    JAZZAMEK #31 - BACKSPACE [augmented] feat Patryk Lichota    Poznań
18.04.2020    22:00    Extravaganza o władzy    Poznań
19.04.2020    10:00    Warsztaty Muzyczne - Lamar i zapomniane urodziny    Gdańsk
19.04.2020    10:00    SeZamkowy Teatr Miejsce    Poznań
19.04.2020    11:00    OPERA NA START    Gdańsk
19.04.2020    11:00    ULF I BALON    Poznań
19.04.2020    11:00    Poranny koncert dla dzieci 19.04.2020 g. 11:00    Warszawa
19.04.2020    11:30    Warsztaty Muzyczne - Lamar i zapomniane urodziny    Gdańsk
19.04.2020    12:00    AMADEUSZ W PODRÓŻY KONCERT FAMILIJNY    Gorzów Wlkp
19.04.2020    12:00    Daj rodzinę za kurtynę    Łódź
19.04.2020    12:00    SeZamkowy Teatr Miejsce    Poznań
19.04.2020    13:00    OPERA NA START    Gdańsk
19.04.2020    14:00    Popołudniowy koncert dla dzieci 19.04.2020 g. 14:00    Warszawa
19.04.2020    16:00    U KRÓLA STASIA    Poznań
19.04.2020    16:00    KLAPS! 50 TWARZY GREYA    Warszawa
19.04.2020    17:00    HRABINA    Gdańsk
19.04.2020    17:00    KALEJDOSKOP BARW POLSKI – PZLPiT „Mazowsze” im. T. Sygietyńskiego    Otrębusy
19.04.2020    17:00    PIPPIN    Poznań
19.04.2020    18:00    Orkiestra Muzyki Nowej / Otto Katzameier / Notatnik podróżny    Katowice
19.04.2020    18:00    Od Straussa... do McCartneya!    Kraków
19.04.2020    18:00    Cyrulik sewilski    Poznań
19.04.2020    19:00    Wieczór Wagnerowski 19.04.20    Łódź
19.04.2020    19:00    Szalone nożyczki    Łódź
19.04.2020    19:00    Włókniarki - Niedziela dla Seniora    Łódź
19.04.2020    19:15    Jednorożec    Łódź
19.04.2020    19:15    Fantazja polska    Łódź
19.04.2020    19:30    DOM BERNARDY ALBA    Poznań
19.04.2020    19:30    LILY    Warszawa
20.04.2020    19:00    Kamil Bednarek - Dobroczynny Koncert Obok Nas    Białystok
20.04.2020    19:00    WPROWADZENIE DO PREMIERY    Poznań
20.04.2020    19:30    Scena młodych / Koncert Laureatów VI Warszawskiego Forum Muzyki Kameralnej    Katowice
20.04.2020    19:30    LILY    Warszawa
20.04.2020    19:30    WANIA, SONIA, MASZA I SPIKE    Warszawa
21.04.2020    11:00    Szalone nożyczki    Łódź
21.04.2020    17:00    Deprawator    Warszawa
21.04.2020    19:00    Ravensbrück. Miasto kobiet    Poznań
21.04.2020    19:00    Koń by też pisał wiersze, gdyby mu dać sto złotych    Warszawa
21.04.2020    19:15    Wykapany zięć    Łódź
21.04.2020    19:30    PREZYDENTKI    Poznań
21.04.2020    19:30    M. G.    Warszawa
21.04.2020    19:30    POMOC DOMOWA    Warszawa
21.04.2020    20:00    Tanghetto (Argentyna)    Poznań
22.04.2020    10:00    FANTAZJA POLSKA -POLSKIE TAŃCE NARODOWE    Otrębusy
22.04.2020    11:00    Szalone nożyczki    Łódź
22.04.2020    11:00    BBB środa 0-1    Łódź
22.04.2020    12:00    BBB środa 1-3    Łódź
22.04.2020    17:00    Deprawator    Warszawa
22.04.2020    19:00    PERŁY BAROKU    Bydgoszcz
22.04.2020    19:00    BELFER – monodram Wojciecha Pszoniaka    Łódź
22.04.2020    19:00    Ravensbrück. Miasto kobiet    Poznań
22.04.2020    19:00    Koń by też pisał wiersze, gdyby mu dać sto złotych    Warszawa
22.04.2020    19:15    Wykapany zięć    Łódź
22.04.2020    19:30    PREZYDENTKI    Poznań
22.04.2020    19:30    M. G.    Warszawa
22.04.2020    19:30    POMOC DOMOWA    Warszawa
22.04.2020    19:30    PIĘKNY NIECZUŁY    Warszawa
23.04.2020    11:00    Szalone nożyczki    Łódź
23.04.2020    17:00    Deprawator    Warszawa
23.04.2020    19:00    Nowa muzyka z dwóch stron Oceanu -Gala PNA    Gdańsk
23.04.2020    19:00    PIPPIN    Poznań
23.04.2020    19:00    28 dni    Poznań
23.04.2020    19:15    Humanka    Łódź
23.04.2020    19:30    NOSPR / Gabriel Chmura / Piotr Pławner / S1    Katowice
23.04.2020    19:30    M. G.    Warszawa
23.04.2020    19:30    POMOC DOMOWA    Warszawa
23.04.2020    19:30    PIĘKNY NIECZUŁY    Warszawa
24.04.2020    17:30    KŁAMSTWO    Suchy Las
24.04.2020    18:00    MÓJ BOSKI ROZWÓD - PREMIERA    Leszno
24.04.2020    18:00    28 dni    Poznań
24.04.2020    19:00    WIECZÓR Z MUZYKĄ FRANCUSKĄ    Bydgoszcz
24.04.2020    19:00    WIECZÓR LATYNOAMERYKAŃSKI    Gdańsk
24.04.2020    19:00    I tak nikt mi nie uwierzy    Gniezno
24.04.2020    19:00    POCZTÓWKA Z HISZPANII KONCERT SYMFONICZNY    Gorzów Wlkp
24.04.2020    19:00    SIŁA EMOCJI    Jelenia Góra
24.04.2020    19:00    Koncert Symfoniczny 24.04.20    Łódź
24.04.2020    19:00    Piotr Kuźniak - Od Niemena do Santany    Opalenica
24.04.2020    19:00    PIPPIN    Poznań
24.04.2020    19:00    WIEDEŃCZYCY    Poznań
24.04.2020    19:00    M. G.    Warszawa
24.04.2020    19:00    Ars Moriendi - Requiem Giocoso/Tomasz J.Opałka    Warszawa
24.04.2020    19:30    NASI SOLIŚCI 2020 Muzycy Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Kaliskiej    Kalisz
24.04.2020    19:30    Muzyka Dawna / Chór Polskiego Radia / Vincent Dumestre    Katowice
24.04.2020    19:30    OSZUŚCI    Warszawa
24.04.2020    19:30    WSZYSTKO, CO NAJLEPSZE    Warszawa
24.04.2020    19:30    Koncert symfoniczny 24.04.2020 g. 19:30    Warszawa
24.04.2020    20:00    O mężnym Pietrku i sierotce Marysi - bajka dla dorosłych.    Poznań
24.04.2020    20:00    CIRCUS FERUS „OSTATNI SPEKTAKL”    Poznań
24.04.2020    20:00    KŁAMSTWO    Suchy Las
24.04.2020    21:30    IMPRO Atak! Show    Łódź
25.04.2020    10:00    DUA FŁ Kolory muzyki. Bum...6-9lat    Łódź
25.04.2020    10:00    SOKO LOKO    Poznań
25.04.2020    11:00    WESOŁY RYJEK    Poznań
25.04.2020    12:00    OPERA? SI!    Gdańsk
25.04.2020    15:00    PIPPIN    Poznań
25.04.2020    15:00    M. G.    Warszawa
25.04.2020    16:00    KRZYSZTOF DAUKSZEWICZ - ZJEDZ KAWIOREK    Warszawa
25.04.2020    16:00    KRZESŁA    Warszawa
25.04.2020    18:00    WIECZÓR LATYNOAMERYKAŃSKI    Gdańsk
25.04.2020    18:00    MÓJ BOSKI ROZWÓD    Leszno
25.04.2020    18:00    Project RAP #3    Mosina
25.04.2020    18:00    MAZOWSZE I PRZYJACIELE - Międzynarodowy Dzień Tańca    Otrębusy
25.04.2020    18:00    MOLIER    Poznań
25.04.2020    18:00    28 dni    Poznań
25.04.2020    18:00    KRZYCZ. BYLE CISZEJ    Poznań
25.04.2020    18:00    TRANS-ATLANTICO    Tarnów
25.04.2020    18:00    Koncert symfoniczny 25.04.2020 g. 18:00    Warszawa
25.04.2020    19:00    PIPPIN    Poznań
25.04.2020    19:00    BER    Poznań
25.04.2020    19:00    M. G.    Warszawa
25.04.2020    19:00    ZAKOCHANI W OPERETCE    Warszawa
25.04.2020    19:00    MŁODZI MŁODSZYM! Koncert uczniów szkół muzycznych II stopnia    Warszawa
25.04.2020    19:15    Humanka    Łódź
25.04.2020    19:30    AUKSO feat. Jacaszek    Katowice
25.04.2020    19:30    OSZUŚCI    Warszawa
25.04.2020    19:30    KREDYT    Warszawa
25.04.2020    20:00    O mężnym Pietrku i sierotce Marysi - bajka dla dorosłych.    Poznań
25.04.2020    20:30    OSIECKA. BYLE NIE O MIŁOŚCI    Poznań
26.04.2020    10:00    SOKO LOKO    Poznań
26.04.2020    11:00    WESOŁY RYJEK    Poznań
26.04.2020    12:00    Przygody Mikołajka - Niedziela inna niż wszystkie    Łódź
26.04.2020    15:00    Osobliwy świat Hieronymusa Boscha    Wągrowiec
26.04.2020    16:00    Seks dla opornych    Łódź
26.04.2020    16:00    KREDYT    Warszawa
26.04.2020    17:00    WIECZÓR LATYNOAMERYKAŃSKI    Gdańsk
26.04.2020    17:00    Koncert Muzyki Kameralnej 26.04.20    Łódź
26.04.2020    17:00    Pielgrzym    Otrębusy
26.04.2020    17:00    Akompaniator    Poznań
26.04.2020    17:00    28 dni    Poznań
26.04.2020    18:00    I tak nikt mi nie uwierzy    Gniezno
26.04.2020    18:00    ELENI    Gostyń
26.04.2020    18:00    Eric Assous „Diabelski młyn”    Katowice
26.04.2020    18:00    Po mistrzowsku / Eliot Quartett    Katowice
26.04.2020    18:00    MÓJ BOSKI ROZWÓD    Leszno
26.04.2020    18:00    Uczty Szyderców - Uczta pierwsza - Dopiero budujemy    Poznań
26.04.2020    18:00    BER    Poznań
26.04.2020    18:00    KRZYCZ. BYLE CISZEJ    Poznań
26.04.2020    19:00    Seks dla opornych    Łódź
26.04.2020    19:00    O mężnym Pietrku i sierotce Marysi - bajka dla dorosłych.    Poznań
26.04.2020    19:00    M. G.    Warszawa
26.04.2020    19:30    8 KOBIET    Warszawa
26.04.2020    19:30    SŁONECZNA LINIA    Warszawa
27.04.2020    17:30    100 MINUT DLA URODY    Poznań
27.04.2020    19:30    8 KOBIET    Warszawa
27.04.2020    19:30    SŁONECZNA LINIA    Warszawa
27.04.2020    20:00    100 MINUT DLA URODY    Poznań
28.04.2020    11:00    Pomoc domowa    Łódź
28.04.2020    19:00    Recital Organowy 28.04.20    Łódź
28.04.2020    19:30    JazzKLUB / 9. Katowice JazzArt Festival prezentuje: SUNNA GUNNLAUGS / JULIA HULSMANN    Katowice
28.04.2020    19:30    MATKA    Poznań
28.04.2020    19:30    STOWARZYSZENIE UMARŁYCH POETÓW    Warszawa
28.04.2020    19:30    POLICJA. NOC ZATRACENIA    Warszawa
28.04.2020    19:30    KRAPP i dwie inne jednoaktówki    Warszawa
29.04.2020    11:00    BER    Poznań
29.04.2020    12:00    STOWARZYSZENIE UMARŁYCH POETÓW    Warszawa
29.04.2020    18:00    KRZYCZ. BYLE CISZEJ    Poznań
29.04.2020    18:00    Dziady    Warszawa
29.04.2020    19:00    WIECZÓR LATYNOAMERYKAŃSKI    Gdańsk
29.04.2020    19:00    DR@CULA.Vagina dentata    Poznań
29.04.2020    19:30    STOWARZYSZENIE UMARŁYCH POETÓW    Warszawa
29.04.2020    19:30    POLICJA. NOC ZATRACENIA    Warszawa
29.04.2020    19:30    KRAPP i dwie inne jednoaktówki    Warszawa
30.04.2020    18:00    Dziady    Warszawa
30.04.2020    19:00    Pomoc domowa    Łódź
30.04.2020    19:30    NOSPR kameralnie    Katowice
30.04.2020    19:30    MATKA    Poznań
30.04.2020    19:30    STOWARZYSZENIE UMARŁYCH POETÓW    Warszawa
30.04.2020    19:30    POLICJA. NOC ZATRACENIA    Warszawa
30.04.2020    19:30    KRAPP i dwie inne jednoaktówki    Warszawa
01.05.2020    17:00    KSIĘGA DŻUNGLI    Poznań
01.05.2020    19:15    Antygona w Nowym Jorku    Łódź
01.05.2020    19:30    MAYDAY    Warszawa
01.05.2020    19:30    KONSTELACJE    Warszawa
02.05.2020    13:00    KSIĘGA DŻUNGLI    Poznań
02.05.2020    17:00    KSIĘGA DŻUNGLI    Poznań
02.05.2020    18:00    Kwartet Śląski / Polish Cello Quartet / Grażyna Bacewicz i Ameryka(nie)    Katowice
02.05.2020    19:00    Ślubu nie będzie    Łódź
02.05.2020    19:15    Antygona w Nowym Jorku    Łódź
02.05.2020    19:30    MAYDAY    Warszawa
03.05.2020    19:00    BAL W TEATRZE    Jelenia Góra
03.05.2020    19:30    MAYDAY 2    Warszawa
04.05.2020    19:30    MAYDAY 2    Warszawa
05.05.2020    19:00    Koncert kameralny 5.05.2020 g. 19:00    Warszawa
05.05.2020    19:00    CASA VALENTINA    Warszawa
06.05.2020    19:00    Wesele    Warszawa
06.05.2020    19:00    CASA VALENTINA    Warszawa
06.05.2020    19:30    Końcówka    Warszawa
07.05.2020    18:30    Wymarzony    Wągrowiec
07.05.2020    19:00    CASA VALENTINA    Warszawa
07.05.2020    19:30    Po mistrzowsku / Sharon Kam / Ori Kam / Matan Porat    Katowice
08.05.2020    19:00    Piękno symfoniki neoromantycznej    Gdańsk
08.05.2020    19:00    KONCERT NADZWYCZAJNY    Jelenia Góra
08.05.2020    19:00    136. KONCERT TARGOWY    Poznań
08.05.2020    19:00    WESOŁA WDÓWKA    Warszawa
08.05.2020    19:30    Koncert symfoniczny 8.05.2020 g. 19:30    Warszawa
08.05.2020    19:30    MINETTI. PORTRET ARTYSTY Z CZASÓW STAROŚCI    Warszawa
08.05.2020    19:30    POMOC DOMOWA    Warszawa
09.05.2020    16:00    Szary Chłopiec    Łódź
09.05.2020    16:00    POMOC DOMOWA    Warszawa
09.05.2020    17:00    Poczatek końca    Łódź
09.05.2020    17:00    WSZYSTKO, CO NAJLEPSZE    Warszawa
09.05.2020    18:00    SEN NOCY LETNIEJ    Gdańsk
09.05.2020    18:00    Koncert symfoniczny 9.05.2020 g. 18:00    Warszawa
09.05.2020    18:55    THE MET OPERA 2019-20: Maria Stuart    Poznań
09.05.2020    19:00    MARIA STUARDA MET HD    Łódź
09.05.2020    19:00    Ślubu nie będzie    Łódź
09.05.2020    19:00    WESOŁA WDÓWKA    Warszawa
09.05.2020    19:00    Koncert Polskiej Orkiestry Sinfonia Iuventus - Mahler, Mykietyn, Czajkowski    Warszawa
09.05.2020    19:15    Poczatek końca    Łódź
09.05.2020    19:30    Camerata Silesia / 100. rocznica urodzin Jana Pawła II    Katowice
09.05.2020    19:30    MINETTI. PORTRET ARTYSTY Z CZASÓW STAROŚCI    Warszawa
09.05.2020    19:30    POMOC DOMOWA    Warszawa
10.05.2020    11:00    OPERA NA START    Gdańsk
10.05.2020    12:00    Koncert Familijny -W krainie bajek Disneya cz. 1    Gdańsk
10.05.2020    12:00    Złodziej czasu - Niedziela inna niż wszystkie    Łódź
10.05.2020    12:30    OPERA NA START    Gdańsk
10.05.2020    16:00    POMOC DOMOWA    Warszawa
10.05.2020    17:00    Żołnierz królowej Madagaskaru    Warszawa
10.05.2020    17:00    MINETTI. PORTRET ARTYSTY Z CZASÓW STAROŚCI    Warszawa
10.05.2020    18:00    Manon Lescaut    Poznań
10.05.2020    19:30    POMOC DOMOWA    Warszawa
10.05.2020    21:00    Oni    Warszawa
11.05.2020    19:30    Scena młodych / Koncert Instytucji Promocji i Upowszechniania Muzyki Silesia    Katowice
11.05.2020    19:30    MINETTI. PORTRET ARTYSTY Z CZASÓW STAROŚCI    Warszawa
11.05.2020    19:30    UDAJĄC OFIARĘ    Warszawa
12.05.2020    19:30    JazzKLUB / EABS feat. Tenderlonious    Katowice
12.05.2020    19:30    NA CZWORAKACH    Warszawa
13.05.2020    19:00    Scena dla muzyki polskiej 13.05.2020 g.19:00    Warszawa
13.05.2020    19:30    Deprawator    Warszawa
13.05.2020    19:30    LILY    Warszawa
13.05.2020    19:30    NA CZWORAKACH    Warszawa
14.05.2020    18:30    GREK ZORBA    Łódź
14.05.2020    19:30    Deprawator    Warszawa
14.05.2020    19:30    LILY    Warszawa
14.05.2020    19:30    NA CZWORAKACH    Warszawa
15.05.2020    19:00    STRASZNY DWÓR    Gdańsk
15.05.2020    19:00    CAŁY TEN ROMANTYZM KONCERT SYMFONICZNY    Gorzów Wlkp
15.05.2020    19:00    GALA OPEROWA    Jelenia Góra
15.05.2020    19:00    BEETHOVEN NASZ WSPÓŁCZESNY    Poznań
15.05.2020    19:00    Carmen    Poznań
15.05.2020    19:00    32 OMDLENIA    Warszawa
15.05.2020    19:30    NOSPR / Festiwal Katowice Kultura Natura / S2    Katowice
15.05.2020    19:30    Koncert symfoniczny 15.05.2020 g. 19:30    Warszawa
15.05.2020    19:30    Deprawator    Warszawa
15.05.2020    19:30    OSZUŚCI    Warszawa
16.05.2020    12:00    OPERA? SI!    Gdańsk
16.05.2020    16:00    Rutka - Skrzaty Książkojady    Łódź
16.05.2020    16:00    32 OMDLENIA    Warszawa
16.05.2020    17:00    ONE MĄŻ SHOW    Warszawa
16.05.2020    18:00    STRASZNY DWÓR    Gdańsk
16.05.2020    18:00    Koncert symfoniczny 16.05.2020 g. 18:00    Warszawa
16.05.2020    19:00    Carmen    Poznań
16.05.2020    19:00    M. G.    Warszawa
16.05.2020    19:30    Nelson Freire / Hugh Wolff / Belgian National Orchestra / Festiwal Katowice Kultura Natura    Katowice
16.05.2020    19:30    OSZUŚCI    Warszawa
17.05.2020    10:30    NIEDZIELNY PORANEK MUZYCZNY - ŚWIAT MALOWANY DŹWIĘKIEM    Jelenia Góra
17.05.2020    11:00    POMPOSA I ...    Gdańsk
17.05.2020    11:00    Poranek dla Małych Melomanów 17.05.2020 g. 11:00    Warszawa
17.05.2020    12:00    Przygody Misia Rymcimci    Łódź
17.05.2020    12:30    NIEDZIELNY PORANEK MUZYCZNY - ŚWIAT MALOWANY DŹWIĘKIEM    Jelenia Góra
17.05.2020    14:00    Popołudnie dla Małych Melomanów 17.05.2020 g. 14:00    Warszawa
17.05.2020    17:00    STRASZNY DWÓR    Gdańsk
17.05.2020    17:00    BOŻE MÓJ!    Warszawa
17.05.2020    17:00    PRAPREMIERA DRESZCZOWCA    Warszawa
17.05.2020    18:00    Gdański Festiwal Muzyczny.Beatus Vir    Gdańsk
17.05.2020    18:00    Dobrze się kłamie    Otrębusy
17.05.2020    18:00    Carmen    Poznań
17.05.2020    19:30    Martin Grubinger / Hugh Wolff / Belgian National Orchestra / Festiwal Katowice Kultura Natura    Katowice
18.05.2020    19:00    Gdański Festiwal Muzyczny - Orkiestra Sinfonia Varsovia    Gdańsk
18.05.2020    19:00    Koncert nadzwyczajny 18.05.2020 g. 19    Warszawa
18.05.2020    19:00    BOŻE MÓJ!    Warszawa
18.05.2020    19:00    Jacek Wójcicki oraz Beata Rybotycka z Zespołem.    Warszawa
18.05.2020    19:30    The Myrthen Ensemble / Katowice Kultura Natura / Festiwal Katowice Kultura Natura    Katowice
18.05.2020    19:30    PRAPREMIERA DRESZCZOWCA    Warszawa
19.05.2020    19:00    Gdański Festiwal Muzyczny. Swinging Ivories    Gdańsk
19.05.2020    19:30    STOWARZYSZENIE UMARŁYCH POETÓW    Warszawa
19.05.2020    19:30    KOLOR CAFE. PRZEBOJE WŁOSKIE I FRANCUSKIE – RECITAL MICHAŁA BAJORA    Warszawa
19.05.2020    20:00    Javier Perianes / Hiszpańska impresja / Festiwal Katowice Kultura Natura    Katowice
20.05.2020    12:00    STOWARZYSZENIE UMARŁYCH POETÓW    Warszawa
20.05.2020    18:30    ZIEMIA OBIECANA    Łódź
20.05.2020    19:30    Quatuor Modigliani / Paul Meyer / Victor Julien-Laferri?re / Festiwal Katowice Kultura Natura    Katowice
20.05.2020    19:30    STOWARZYSZENIE UMARŁYCH POETÓW    Warszawa
20.05.2020    19:30    CWANIARY    Warszawa
21.05.2020    11:00    IMPRO Atak! Bajkowy Poranek Teatralny    Łódź
21.05.2020    19:00    Szewcy    Łódź
21.05.2020    19:30    NOSPR / ?Festiwal Katowice Kultura Natura / S1    Katowice
21.05.2020    19:30    STOWARZYSZENIE UMARŁYCH POETÓW    Warszawa
22.05.2020    19:00    #GIGANCI    Poznań
22.05.2020    19:00    Nabucco    Poznań
22.05.2020    19:15    Wszystko o kobietach    Łódź
22.05.2020    19:30    Derwisze z Damaszku / Katowice Kultura Natura / Festiwal Katowice Kultura Natura    Katowice
22.05.2020    19:30    Koncert symfoniczny 22.05.2020 g.19:30    Warszawa
22.05.2020    19:30    BAL MANEKINÓW    Warszawa
22.05.2020    19:30    CWANIARY    Warszawa
23.05.2020    16:00    KREDYT    Warszawa
23.05.2020    17:00    MAMINSZYMEK    Warszawa
23.05.2020    18:00    Koncert symfoniczny 23.05.2020 g. 18:00    Warszawa
23.05.2020    18:30    CYRULIK SEWILSKI    Łódź
23.05.2020    19:00    Szewcy    Łódź
23.05.2020    19:15    Wszystko o kobietach    Łódź
23.05.2020    19:30    Ahat il? – siostra bogów / Opera do libretta Olgi Tokarczuk / Festiwal Katowice Kultura Natura    Katowice
23.05.2020    19:30    BAL MANEKINÓW    Warszawa
23.05.2020    19:30    MATKI I SYNOWIE    Warszawa
24.05.2020    12:30    Krakowski Salon Poezji w Łodzi    Łódź
24.05.2020    17:00    Borys Godunow    Warszawa
24.05.2020    17:00    MATKI I SYNOWIE    Warszawa
24.05.2020    18:00    Concerto Köln / Bohemian Rhapsody / Festiwal Katowice Kultura Natura    Katowice
24.05.2020    18:00    Nabucco    Poznań
24.05.2020    19:00    MAMINSZYMEK    Warszawa
24.05.2020    19:15    Wszystko o kobietach    Łódź
26.05.2020    19:00    KONCERT Z OKAZJI DNIA MATKI    Jelenia Góra
26.05.2020    19:00    PPF4 26.05.2020 g. 19:00    Warszawa
26.05.2020    19:30    JazzKLUB / Kaze    Katowice
27.05.2020    13:00    Ekonomalia 2020 - 27.05.2020    Wrocław
27.05.2020    19:00    PPF4 27.05.2020 g. 19:00    Warszawa
28.05.2020    13:00    Ekonomalia 2020 - 28.05.2020    Wrocław
28.05.2020    19:00    Klasyczny romantyzm i romantyczny klasycyzm    Gdańsk
28.05.2020    19:00    PPF4 28.05.2020 g. 19:00    Warszawa
28.05.2020    19:30    NOSPR kameralnie    Katowice
29.05.2020    13:00    Ekonomalia 2020 - 29.05.2020    Wrocław
29.05.2020    18:00    Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków    Poznań
29.05.2020    19:00    INTERPRETACJE Z KRAJU KWITNĄCEJ WIŚNI    Jelenia Góra
29.05.2020    19:00    Seks dla opornych    Łódź
29.05.2020    19:00    BEETHOVEN NASZ WSPÓŁCZESNY    Poznań
29.05.2020    19:00    Dziady    Warszawa
29.05.2020    19:30    Chór Polskiego Radia / Paweł Mykietyn    Katowice
29.05.2020    19:30    Koncert symfoniczny 29.05.2020 g. 19:30    Warszawa
30.05.2020    18:00    Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków    Poznań
30.05.2020    18:00    Koncert symfoniczny 30.05.2020 g.18:00    Warszawa
30.05.2020    19:00    Dziady    Warszawa
30.05.2020    19:15    Kto nie ma nie płaci    Łódź
31.05.2020    10:00    Targi ProfiAuto Show 2020    Katowice
31.05.2020    11:00    IMPRO Atak! Bajkowy Poranek Teatralny    Łódź
31.05.2020    11:00    Poranek dla Małych Melomanów 31.05.2020 g. 11:00    Warszawa
31.05.2020    12:00    MUSICAL PRZYGODA W KRAINIE OZ KONCERT FAMILIJNY Z OKAZJI DNIA DZIECKA    Gorzów Wlkp
31.05.2020    12:00    NOSPR / Jonathan Roozeman / Dalia Stasevska / S3    Katowice
31.05.2020    12:00    O dwóch takich, co ukradli księżyc - Dzień Dziecka    Łódź
31.05.2020    12:00    Daj rodzinę za kurtynę    Łódź
31.05.2020    14:00    Popołudnie dla Małych Melomanów 31.05.2020 g. 14:00    Warszawa
31.05.2020    16:00    Grupa Rodzina / Wszystko gra?!    Katowice
31.05.2020    16:00    Seks dla opornych    Łódź
31.05.2020    18:00    Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków    Poznań
31.05.2020    18:00    Oni    Warszawa
05.06.2020    17:00    ETHNO PORT 2020 karnet 3-dni (5-7.06.2020)    Poznań
05.06.2020    19:00    Manon Lescaut    Poznań
07.06.2020    18:00    Manon Lescaut    Poznań
14.06.2020    12:00    Tymoteusz wśród ptaków - Niedziela inna niż wszystkie    Łódź
19.06.2020    18:00    GALA JUBILEUSZOWA SZKOŁY BALETOWEJ    Gdańsk
23.06.2020    9:00    OpenInfra Days Poland 2020    Warszawa

PRZENIESIONE:

STARA DATANOWA DATAGODZ.  TYTUŁMIASTO
PRZENIESIONE Z 01.04.2020    01.04.2020    17:30    Wykład Niebezpiecznik.pl: Jak nie dać się zhackować?    Warszawa
PRZENIESIONE Z 02.04.2020    02.10.2020    19:00    KARAŚ/ROGUCKI    Łódź
PRZENIESIONE Z 03.04.2020    12.06.2020    22:00    Happysad - Rekordowo Letnie Lato Tour | Ostrów Wlkp – Stara Przepompownia    Ostrów Wlkp
PRZENIESIONE Z 03.04.2020    28.08.2020    19:00    Koncert Symfoniczny ŻURAKOWSKI / PALMOV    Wałbrzych
PRZENIESIONE Z 03.04.2020    26.09.2020    20:00    Sonia Bohosiewicz - Domówka    Gdańsk
PRZENIESIONE Z 03.04.2020    09.10.2020    19:00    ZAKONNICA W PRZEBRANIU    Poznań
PRZENIESIONE Z 03.04.2020    10.10.2020    20:00    Koncert KRÓL    Gostyń
PRZENIESIONE Z 03.04.2020    14.10.2020    19:00    THE BACKWARDS, „Beatles Legend Show , koncert, Trzecia Scena    Białystok
PRZENIESIONE Z 03.04.2020    19.10.2020    19:00    ERA JAZZU - ESPEN ERIKSEN TRIO    Poznań
PRZENIESIONE Z 03.04.2020    23.10.2020    18:30    Jesus Christ Superstar    Łódź
PRZENIESIONE Z 03.04.2020    04.12.2020    20:00    Martha High    Poznań
PRZENIESIONE Z 03.05.2020    10.11.2020    18:00    Sinatra with Matt Dusk    Warszawa
PRZENIESIONE Z 04.04.2020    01.09.2020    17:30    Tre Voci with Love czyli wszystko o miłości    Gdańsk
PRZENIESIONE Z 04.04.2020    01.09.2020    20:00    Tre Voci with Love czyli wszystko o miłości    Gdańsk
PRZENIESIONE Z 04.04.2020    05.09.2020    18:30    GREK ZORBA    Łódź
PRZENIESIONE Z 04.04.2020    13.09.2020    14:30    Spektakl zewnętrzny - Mały Książę    Wałbrzych
PRZENIESIONE Z 04.04.2020    13.09.2020    17:00    Spektakl zewnętrzny - Mały Książę    Wałbrzych
PRZENIESIONE Z 04.04.2020    24.10.2020    18:30    Jesus Christ Superstar    Łódź
PRZENIESIONE Z 04.04.2021    10.10.2020    15:00    ZAKONNICA W PRZEBRANIU    Poznań
PRZENIESIONE Z 04.04.2022    10.10.2020    19:00    ZAKONNICA W PRZEBRANIU    Poznań
PRZENIESIONE Z 05.04.2020    06.06.2020    20:00    Ola Jas: Jasna Tour    Poznań
PRZENIESIONE Z 05.04.2020    07.06.2020    10:00    ZooEgzotyka    Warszawa
PRZENIESIONE Z 05.04.2020    01.07.2020    19:00    ERA JAZZU - KANDACE SPRINGS    Poznań
PRZENIESIONE Z 05.04.2020    06.09.2020    18:00    GREK ZORBA    Łódź
PRZENIESIONE Z 05.04.2020    20.09.2020    19:00    Kasia Kowalska z zespołem- 25 lecie    Otrębusy
PRZENIESIONE Z 05.04.2020    04.10.2020    19:00    Róże Europy    Szamotuły
PRZENIESIONE Z 05.04.2020    11.10.2020    17:00    ZAKONNICA W PRZEBRANIU    Poznań
PRZENIESIONE Z 05.04.2020    22.10.2020    19:00    Kuba Badach Oldschool    Poznań
PRZENIESIONE Z 05.04.2020    23.11.2020    18:00    Koncert Ireny Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem    Gostyń
PRZENIESIONE Z 06.05.2020    14.12.2020    20:00    Forever Amy | A celebration of the music of Amy Winehouse    Poznań
PRZENIESIONE Z 08.03.2020    20.09.2020    18:00    Ania Karwan - Wszystko    Wrocław
PRZENIESIONE Z 08.04.2020    09.09.2020    20:00    LemON Akustycznie – część II    Warszawa
PRZENIESIONE Z 08.05.2020    18.10.2020    19:00    Krystyna Prońko z Zespołem    Kielce
PRZENIESIONE Z 08.05.2020    19.11.2020    20:00    Marek Dyjak    Poznań
PRZENIESIONE Z 10.03.2020    03.06.2020    19:00    NADZWYCZAJNY KONCERT „Antonio VIVALDI – Ennio MORRICONE” 60. rocznica pierwszego solowego recitalu Maestro Konstantego Andrzeja Kulki    Warszawa
PRZENIESIONE Z 10.05.2020    15.10.2020    20:00    ShataQS: Fenix    Poznań
PRZENIESIONE Z 10.05.2020    28.10.2020    20:00    AYO    Katowice
PRZENIESIONE Z 10.05.2020    15.12.2020    20:00    Forever Amy | A celebration of the music of Amy Winehouse    Łódź
PRZENIESIONE Z 10.05.2020    16.05.2021    11:00    MARCIN WYROSTEK – Koncert edukacyjny dla dzieci    Warszawa
PRZENIESIONE Z 10.05.2020    16.05.2021    18:30    MARCIN WYROSTEK – Jubileuszowy Koncert Galowy    Warszawa
PRZENIESIONE Z 11.03.2020    11.06.2020    18:00    Artur Andrus i jego goście    Wrocław
PRZENIESIONE Z 11.03.2020    04.09.2020    18:30    GREK ZORBA - Premiera z Expressem    Łódź
PRZENIESIONE Z 11.03.2020    05.10.2020    18:00    POZYTYWNI    Łódź
PRZENIESIONE Z 11.03.2020    05.10.2020    18:00    POZYTYWNI    Łódź
PRZENIESIONE Z 11.03.2020    05.10.2020    20:15    POZYTYWNI    Łódź
PRZENIESIONE Z 11.03.2020    05.10.2020    20:15    POZYTYWNI    Łódź
PRZENIESIONE Z 11.05.2020    12.10.2020    19:00    WOKÓŁ SZEKSPIRA - GOŚCINNIE    Poznań
PRZENIESIONE Z 11.05.2020    30.11.2020    19:00    Koncert Eleni - największe przeboje    Łódź
PRZENIESIONE Z 12.03.2020    10.06.2020    20:00    BARANOVSKI    Poznań
PRZENIESIONE Z 13.03.2020    11.09.2020    19:00    VOO VOO ZA NIEBAWEM    Przeźmierowo
PRZENIESIONE Z 13.03.2020    25.09.2020    19:00    Koncert Symfoniczny MISTRZOWIE POLSKIEJ BATUTY    Wałbrzych
PRZENIESIONE Z 13.03.2020    02.11.2020    20:00    Anna Maria Jopek - Przestworza    Poznań
PRZENIESIONE Z 14.03.2020    12.06.2020    16:00    Prywatna Klinika    Poznań
PRZENIESIONE Z 14.03.2020    26.06.2020    19:00    IRENA SANTOR - JUBILEUSZ. ŚPIEWAM, CZYLI JESTEM | Łódź    Łódź
PRZENIESIONE Z 14.03.2020    26.10.2020    19:00    Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert    Poznań
PRZENIESIONE Z 14.03.2020    23.11.2020    19:00    ANNA MARIA JOPEK - PRZESTWORZA    Łódź
PRZENIESIONE Z 15.03.2020    25.05.2020    19:00    Koncert Zespołu IRA Akustycznie    Gdańsk
PRZENIESIONE Z 15.03.2020    31.05.2020    18:00    Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz - Żyć się chce | Bydgoszcz    Bydgoszcz
PRZENIESIONE Z 15.03.2020    14.06.2020    19:00    Zielona Wyspa Śląsk / „zielony koncert na powitanie wiosny”    Katowice
PRZENIESIONE Z 15.03.2020    20.09.2020    18:00    Artur Andrus - Koncert Kabaretowy - Olsztyn    Olsztyn
PRZENIESIONE Z 15.03.2020    04.10.2020    17:00    12 Tenorów & Diva Melanie Goerlitz    Otrębusy
PRZENIESIONE Z 15.05.2020    20.12.2020    19:00    Muzyka Zespołu ABBA Orkiestrowo    Gdańsk
PRZENIESIONE Z 16.03.2020    22.06.2020    19:00    Okudżawa – najpiękniejsze pieśni i ballady    Poznań
PRZENIESIONE Z 16.03.2020    25.06.2020    19:00    10 Tenorów    Łódź
PRZENIESIONE Z 16.04.2020    08.07.2020    20:00    JAZZtrzębie Festiwal 2020 - Przemysław Strączek Quartet - Fig Tree    Jastrzębie-Zdrój
PRZENIESIONE Z 16.04.2020    27.09.2020    19:00    Gabinet doktora Caligari z muyką na żywo (100 lat od premiery)    Warszawa
PRZENIESIONE Z 16.04.2020    28.09.2020    19:00    M.Niewiadomski PRESLEY & SINATRA    Łódź
PRZENIESIONE Z 16.04.2020    12.11.2020    20:00    Old Breakout: Tribute To Nalepa    Poznań
PRZENIESIONE Z 16.04.2020    06.04.2021    20:00    Six Pianos    Katowice
PRZENIESIONE Z 16.05.2020    11.09.2020    17:00    Pomoc domowa    Poznań
PRZENIESIONE Z 17.03.2020    09.08.2020    09:00    Giełda Akwarystyczno Terrarystyczną oraz Pokaz Zwierząt Egzotycznych w Rybniku    Rybnik
PRZENIESIONE Z 17.03.2020    18.09.2020    20:00    Latin Trio: The World of Bossa Nova    Poznań
PRZENIESIONE Z 17.03.2020    25.09.2020    18:00    Bułat Okudżawa - najpiękniejsze pieśni i ballady    Rzeszów
PRZENIESIONE Z 17.03.2020    25.09.2020    19:00    Andrzej Korycki i Dominika Żukowska    Krzyż Wlkp.
PRZENIESIONE Z 17.03.2020    02.12.2020    19:00    CARRANTUOHIL, “W Irlandzkim rytmie”, koncert, Trzecia Scena    Białystok
PRZENIESIONE Z 17.04.2020    25.09.2020    20:00    Jazz Top w Blue Note: Jeremy Pelt Quintet    Poznań
PRZENIESIONE Z 17.04.2020    22.10.2020    18:00    Cleo - koncert    Jarocin
PRZENIESIONE Z 17.05.2020    25.10.2020    13:00    Naturalion dookoła świata    Poznań
PRZENIESIONE Z 17.05.2020    25.10.2020    15:30    Naturalion dookoła świata    Poznań
PRZENIESIONE Z 18.03.2020    07.10.2020    19:00    IRA Akustycznie    Poznań
PRZENIESIONE Z 18.03.2020    27.10.2020    19:00    Czerwone Gitary - Platynowy Koncert 55-lecie zespołu    Gdańsk
PRZENIESIONE Z 18.03.2020    14.12.2020    19:00    Doda z Orkiestrą    Poznań
PRZENIESIONE Z 18.04.2020    10.07.2020    19:00    JAZZtrzębie Festiwal 2020 - Yumi Ito | Szymon Mika (JP/PL) + H?kon Kornstad (NO)    Jastrzębie-Zdrój
PRZENIESIONE Z 18.04.2020    18.09.2020    18:30    MY FAIR LADY    Łódź
PRZENIESIONE Z 18.04.2020    19.09.2020    20:00    Prywatna Klinika    Piła
PRZENIESIONE Z 18.04.2020    02.10.2020    19:00    ANITA LIPNICKA INTYMNIE - 25 lat na scenie - wydarzenie zewnętrzne    Wałbrzych
PRZENIESIONE Z 18.04.2020    09.10.2020    20:00    Fisz Emade Tworzywo    Żnin
PRZENIESIONE Z 18.05.2020    24.09.2020    20:00    Mirek Czyżykiewicz: 40 lat na scenie – The Best Of    Poznań
PRZENIESIONE Z 18.05.2020    26.10.2020    09:30    Naturalion dookoła świata    Poznań
PRZENIESIONE Z 18.05.2020    26.10.2020    11:30    Naturalion dookoła świata    Poznań
PRZENIESIONE Z 19.03.2020    28.05.2020    20:00    Cheap Tobacco    Poznań
PRZENIESIONE Z 19.03.2020    05.10.2020    19:00    Koncert 12 Tenorów & Diva    Gdańsk
PRZENIESIONE Z 19.03.2020    23.10.2020    19:30    SPEAKING CONCERT - 4 Pory w Roku    Kraków
PRZENIESIONE Z 19.03.2020    24.11.2020    19:00    Koncert MALEŃCZUK + rhythm section w Bydgoszczy, Organizator: Fundacja Love The Music    Bydgoszcz
PRZENIESIONE Z 19.03.2020    24.11.2020    19:00    Koncert MALEŃCZUK + rhythm section w Bydgoszczy, Organizator: Fundacja Love The Music    Bydgoszcz
PRZENIESIONE Z 19.04.2020    07.06.2020    19:00    U Studni    Poznań
PRZENIESIONE Z 19.04.2020    23.06.2020    19:00    Irena Santor Diamentowy Jubileusz    Gdańsk
PRZENIESIONE Z 19.04.2020    11.07.2020    19:00    JAZZtrzębie Festiwal 2020 - Piotr Budniak Essential Group feat. David Dorůžka + Dorota Miśkiewicz & Atom String Quartet    Jastrzębie-Zdrój
PRZENIESIONE Z 19.04.2020    19.09.2020    18:00    MY FAIR LADY    Łódź
PRZENIESIONE Z 19.04.2020    27.09.2020    17:00    Bułat Okudżawa - najpiękniejsze pieśni i ballady    Szczecinek
PRZENIESIONE Z 19.04.2020    19.10.2020    20:00    Jazz Band Młynarski-Masecki    Katowice
PRZENIESIONE Z 19.04.2020    06.12.2020    16:00    Berek 2 czyli upiór w moherze - wydarzenie zewnętrzne    Wałbrzych
PRZENIESIONE Z 19.04.2020    06.12.2020    19:00    Berek 2 czyli upiór w moherze - wydarzenie zewnętrzne    Wałbrzych
PRZENIESIONE Z 20.03.2020    26.06.2020    20:00    Jan „Ptaszyn” Wróblewski    Poznań
PRZENIESIONE Z 20.03.2020    10.09.2020    18:00    Imię    Kraków
PRZENIESIONE Z 20.04.2020    08.09.2020    19:00    Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert    Warszawa
PRZENIESIONE Z 20.04.2020    16.11.2020    19:00    MICHAŁ BAJOR KOLOR CAFE - GOŚCINNIE    Poznań
PRZENIESIONE Z 20.04.2020    21.04.2021    19:00    Cztery Pory Roku - Multivisual Concert    Gdańsk
PRZENIESIONE Z 20.05.2020    31.10.2020    19:00    Gdański Festiwal Muzyczny. Six Pianos    Gdańsk
PRZENIESIONE Z 21.03.2020    15.05.2020    19:00    Dominika Żukowska i Andrzej Korycki 2020    Poznań
PRZENIESIONE Z 21.03.2020    19.05.2020    19:00    BIAŁA BLUZKA    Poznań
PRZENIESIONE Z 21.03.2020    04.06.2020    20:00    Największe Przeboje Wszech Czasów – Robert Wojciechowski Band    Poznań
PRZENIESIONE Z 21.03.2020    20.06.2020    19:30    10 Tenorów    Gdańsk
PRZENIESIONE Z 21.03.2020    03.10.2020    19:00    The Klenczon Experience    Śrem
PRZENIESIONE Z 21.03.2020    13.11.2020    19:00    THE NATIONAL CHOIR OF RUSSIA PIATNITSKY    Otrębusy
PRZENIESIONE Z 22.03.2020    17.05.2020    19:00    WIELKA CISZA - SPEAKING CONCERT    Poznań
PRZENIESIONE Z 22.03.2020    18.05.2020    18:00    BIAŁA BLUZKA    Poznań
PRZENIESIONE Z 22.03.2020    13.06.2020    15:30    Jubileusz 70-lecia | Andrzej Sikorowski z Zespołem    Kraków
PRZENIESIONE Z 22.03.2020    13.06.2020    19:00    Jubileusz 70-lecia | Andrzej Sikorowski z Zespołem    Kraków
PRZENIESIONE Z 22.03.2020    05.09.2020    16:00    „Ludzie inteligentni”    Otrębusy
PRZENIESIONE Z 22.03.2020    22.11.2020    19:30    The Rumjacks + The Sandals | Zabrze    Zabrze
PRZENIESIONE Z 22.03.2020    26.12.2020    16:00    12 Tenorów i Gwiazdy    Katowice
PRZENIESIONE Z 22.03.2020    26.12.2020    19:00    12 Tenorów & Gwiazdy    Katowice
PRZENIESIONE Z 22.03.2020    18.04.2021    16:00    Filharmonia Dowcipu - Co tu jest grane?    Gdańsk
PRZENIESIONE Z 22.03.2020    18.04.2021    19:00    Filharmonia Dowcipu - Co tu jest grane?    Gdańsk
PRZENIESIONE Z 22.04.2020    27.09.2020    19:00    Alosza Awdiejew - ostatnia trasa koncertowa    Wrocław
PRZENIESIONE Z 22.04.2020    08.10.2020    19:00    Możdżer Danielsson Fresco & Holland Baroque - Just Ignore It    Łódź
PRZENIESIONE Z 22.05.2020    08.10.2020    19:00    Gdański Festiwal Muzyczny. Zakończenie Gdańskiego Festiwalu Muzycznego.    Gdańsk
PRZENIESIONE Z 22.05.2020    17.10.2020    20:00    Krzysztof Herdzin Quartet: The Book of Secrets    Poznań
PRZENIESIONE Z 23.03.2020    27.09.2020    17:00    Koncert zewnętrzny - KONCERT MUZYKI PRZEDWOJENNEJ    Wałbrzych
PRZENIESIONE Z 23.03.2020    12.10.2020    19:00    Artur Andrus i jego goście    Warszawa
PRZENIESIONE Z 23.03.2020    10.11.2020    18:30    Klimakterium i już    Łódź
PRZENIESIONE Z 23.04.2020    10.09.2020    21:00    Gdańsk LOTOS Siesta Festival-Noce Fado :Pedro Moutinho    Gdańsk
PRZENIESIONE Z 24.03.2020    18.11.2020    18:30    Klimakterium 2    Łódź
PRZENIESIONE Z 24.03.2020    21.11.2020    20:00    The Rumjacks + Molly Malone's | Warszawa    Warszawa
PRZENIESIONE Z 24.04.2020    28.08.2020    19:00    Koncert Symfoniczny GĄDEK-ROSIAK / TWOREK    Wałbrzych
PRZENIESIONE Z 24.04.2020    11.09.2020    21:00    Gdańsk LOTOS Siesta Festival-Noce Fado :Pedro Moutinho    Gdańsk
PRZENIESIONE Z 24.04.2020    12.09.2020    20:00    Gdańsk Lotos Siesta Festival 2020 - YAMI    Gdańsk
PRZENIESIONE Z 24.04.2020    13.09.2020    20:00    Przybora na 102    Gdańsk
PRZENIESIONE Z 24.04.2020    25.09.2020    19:00    Ach te Koty    Poznań
PRZENIESIONE Z 24.04.2020    06.12.2020    19:00    Artur Andrus – recital kabaretowy „Sokratesa 18” z gościnnym udziałem Doroty Miśkiewicz    Otrębusy
PRZENIESIONE Z 24.04.2020    23.04.2021    20:00    Gdańsk Lotos Siesta Festival 2020 - Andrea Motis    Gdańsk
PRZENIESIONE Z 25.03.2020    29.06.2020    19:00    IRENA SANTOR - JUBILEUSZ. ŚPIEWAM, CZYLI JESTEM | Poznań    Poznań
PRZENIESIONE Z 25.03.2020    28.01.2021    20:00    Koncert Marka Torzewskiego    Łódź
PRZENIESIONE Z 25.04.2020    25.04.2020    19:00    Natalia Nykiel - Origo Tour    Łódź
PRZENIESIONE Z 25.04.2020    12.09.2020    22:00    Gdańsk LOTOS Siesta Festival-Noce Fado :Pedro Moutinho    Gdańsk
PRZENIESIONE Z 25.04.2020    13.09.2020    17:00    Gdańsk Lotos Siesta Festival Tribute to Cesaria Evora    Gdańsk
PRZENIESIONE Z 25.04.2020    13.09.2020    20:00    Gdańsk Lotos Siesta Festival Tribute to Cesaria Evora    Gdańsk
PRZENIESIONE Z 25.04.2020    14.09.2020    19:00    Dżem 40-lecie zespołu    Olsztyn
PRZENIESIONE Z 25.04.2020    26.09.2020    16:00    Ach te Koty    Poznań
PRZENIESIONE Z 25.04.2020    26.09.2020    18:30    Ach te Koty    Poznań
PRZENIESIONE Z 25.04.2020    14.11.2020    12:00    Salon Poezji / Renata Dancewicz    Poznań
PRZENIESIONE Z 25.04.2020    13.12.2020    16:00    KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU - Tego jeszcze nie grali - wydarznie zewnętrzne    Wałbrzych
PRZENIESIONE Z 25.04.2020    13.12.2020    19:00    KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU - Tego jeszcze nie grali - wydarznie zewnętrzne    Wałbrzych
PRZENIESIONE Z 25.05.2020    15.12.2020    18:30    Klimakterium ...i już- wydanie specjalne    Łódź
PRZENIESIONE Z 26.03.2020    20.11.2020    20:00    The Rumjacks + Molly Malone's | Gdynia    Gdynia
PRZENIESIONE Z 26.04.2020    11.09.2020    19:00    K2 Jedziemy dalej    Damasławek
PRZENIESIONE Z 26.04.2020    13.09.2020    18:00    Dżem 40-lecie zespołu    Białystok
PRZENIESIONE Z 26.04.2020    27.09.2020    10:30    Ach te Koty    Poznań
PRZENIESIONE Z 26.04.2020    05.10.2020    17:00    PIKANTNI - komedia tylko dla dorosłych    Łódź
PRZENIESIONE Z 26.04.2020    11.10.2020    19:00    Ela Adamiak    Poznań
PRZENIESIONE Z 26.04.2020    13.10.2020    16:00    Kłamstwo    Wronki
PRZENIESIONE Z 26.04.2020    16.10.2020    19:00    Adam Sztaba symfonicznie    Toruń
PRZENIESIONE Z 26.04.2020    18.11.2020    20:00    Gdańsk Lotos Siesta Festival Richard Bona&Alfredo Rodriguez fet Pedrito Martinez    Gdańsk
PRZENIESIONE Z 26.04.2021    27.09.2020    13:00    Ach te Koty    Poznań
PRZENIESIONE Z 26.04.2021    05.10.2020    20:00    PIKANTNI - komedia tylko dla dorosłych    Łódź
PRZENIESIONE Z 26.04.2021    13.10.2020    18:00    Kłamstwo    Wronki
PRZENIESIONE Z 26.04.2022    27.09.2020    15:30    Ach te Koty    Poznań
PRZENIESIONE Z 26.05.2020    16.12.2020    19:00    Nie ma jak u Mamy- Zbigniew Macias na Dzień Matki    Łódź
PRZENIESIONE Z 26.06.2020    25.06.2021    21:00    HALFWAY FESTIVAL, KARNET DWUDNIOWY    Białystok
PRZENIESIONE Z 27.03.2020    26.06.2020    21:30    Bosscy - Rockowy karnawał | Ostrów Wlkp – Klub Stara Przepompownia    Ostrów Wlkp
PRZENIESIONE Z 27.03.2020    20.09.2020    18:00    Lili Cros & Thierry Chazelle    Poznań
PRZENIESIONE Z 27.03.2020    25.10.2020    20:00    Jazzpospolita: Przypływ    Poznań
PRZENIESIONE Z 27.03.2020    01.12.2020    19:30    The Rumjacks + The Sandals | Zielona Góra    Zielona Góra
PRZENIESIONE Z 27.04.2020    27.09.2020    19:00    My name is Giovanni - Speaking Concert    Poznań
PRZENIESIONE Z 27.04.2020    28.09.2020    09:30    Ach te Koty    Poznań
PRZENIESIONE Z 27.04.2021    28.09.2020    11:30    Ach te Koty    Poznań
PRZENIESIONE Z 27.05.2020    29.10.2020    20:00    HANIA RANI    Katowice
PRZENIESIONE Z 28.03.2020    17.09.2020    19:00    Najpiękniejsze Melodie Świata 2 -Klasycznie i Humorystycznie    Gdańsk
PRZENIESIONE Z 28.03.2020    03.10.2020    15:00    ZAKONNICA W PRZEBRANIU    Poznań
PRZENIESIONE Z 28.03.2020    27.10.2020    19:00    Anna Maria Jopek / Przestworza    Katowice
PRZENIESIONE Z 28.03.2020    19.11.2020    19:30    The Rumjacks + The Sandals | Poznań    Poznań
PRZENIESIONE Z 28.03.2021    03.10.2020    19:00    ZAKONNICA W PRZEBRANIU    Poznań
PRZENIESIONE Z 28.04.2020    19.05.2020    19:00    Muniek i przyjaciele    Poznań
PRZENIESIONE Z 28.04.2020    29.09.2020    09:30    Ach te Koty    Poznań
PRZENIESIONE Z 28.04.2020    29.09.2020    20:00    LemON Akustycznie – część II    Gorzów Wlkp
PRZENIESIONE Z 28.04.2021    29.09.2020    11:30    Ach te Koty    Poznań
PRZENIESIONE Z 29.03.2020    18.06.2020    18:00    Niemy Kelner    Bytów
PRZENIESIONE Z 29.03.2020    24.06.2020    19:00    Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert    Rzeszów
PRZENIESIONE Z 29.03.2020    28.06.2020    19:00    Morrison Tres & Apostolis Anthimos – muzyczne show w hołdzie legendom rocka lat 60./70.    Poznań
PRZENIESIONE Z 29.03.2020    20.09.2020    16:00    Kabaret NEO-NÓWKA - „Żywot Mariana    Łódź
PRZENIESIONE Z 29.03.2020    20.09.2020    19:30    Kabaret NEO-NÓWKA - „Żywot Mariana    Łódź
PRZENIESIONE Z 29.03.2020    24.11.2020    19:00    Koncert MALEŃCZUK + rhythm section w Bydgoszczy, Organizator: Fundacja Love The Music    Bydgoszcz
PRZENIESIONE Z 29.03.2022    04.10.2020    17:00    ZAKONNICA W PRZEBRANIU    Poznań
PRZENIESIONE Z 30.03.2020    15.06.2020    19:00    SŁAWEK UNIATOWSKI - The best of    Poznań
PRZENIESIONE Z 30.03.2020    26.10.2020    18:00    KLIMAKTERIUM II - GOŚCINNIE    Poznań
PRZENIESIONE Z 30.03.2020    26.10.2020    21:15    KLIMAKTERIUM II - GOŚCINNIE    Poznań
PRZENIESIONE Z 30.03.2020    01.12.2020    19:00    Ania Karwan - Wszystko    Białystok
PRZENIESIONE Z 31.03.2020    08.07.2020    20:00    BRANFORD MARSALIS QUARTET    Gdańsk
PRZENIESIONE Z 31.03.2020    11.10.2020    18:00    Ania Karwan - Wszystko    Warszawa
PRZENIESIONE Z 31.03.2020    17.11.2020    20:00    Koncert premierowy płyty „Przyjaciele na 20-lecie klubu Blue Note”: Wojtasik / Olejniczak / Możdżer / Kądziela / Barański / Allen    Poznań
Leszek Możdżet - bilety na wydarzenia
Cleo - bilety na koncerty
Ach Te Koty
Mayday 2
Makowicz Możdżer Katowice NOSPR
15 lat Kommando
Poławiacze pereł
Och Teatr - Wspólnota Mieszkaniowa
Blog Kulturalny
Newsletter
Aplikacja Mobilna
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.